Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szimpla beszélgetős séta...

Egy szimpla beszélgetős séta jó első találkozásnak vagy legyen valami több is?

Figyelt kérdés
sziasztok. Van egy lány akivel sokat beszéltem interneten át, de még nem találkoztunk kettesben. egy beszélgetős séta elég elsőnek vagy esetleg egy sütizés vagy valami legyen még benne?

2013. szept. 22. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni, aztán ha jól érzitek magatokat egymás társaságában, előbb-utóbb megéheztek/megszomjaztok, tehát adott lesz, hogy beültök valahová.
2013. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jól van, azért nem kell ennyire rettegni, hogy mi lesz, ha megtudja, hogy van pénzed. "Úristen, van nálam 1-2 ezer forint, most mi lesz?! :O" Egy kisebb kajára, vagy üdítőre attól függetlenül még meghívhatod....
2013. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Általában az "olyan" lányok nem 1-2E-fttól szoktak másképp nézni egy fiúra. Természetesen nem pénz nélkül indulok el, ha beülünk valahova én fizetek.
2013. szept. 22. 18:34
 14/16 anonim ***** válasza:

sima seta ha ehesek lesztek pizza esetleg ahogy irtad suti üditö! nem ertem mit rinyal mindenki a penz a penz...a mostnai baratnommel elsore seta volt dumaltunk igaz vittem neki 1 csokit mert meg igertem :) a talalka kb 23 ora fele volt nagy rabeszeles utan es mikor latta h faaaaj a f.m es mondotam h akk hadjuk na akkor mondta h pill 30 p es kesz leszek na abbol nem annyi lett szal este 11 ig vartam de a talalka 10 re volt megbeszelve :D hajnalig seta beszelgetes es annyiba maradtunk... masnap hajnal fel 1 kor ra irtam h mi a szitu nem e talalkozunk seta duma erre mondta h oke es most 9 honapja h 1 utt vagyunk.elejeben nem tudta h van penzem meg h mennyit keresek melon.mostmar tudja de hiszed ( hiszitek vagy nem)

ha valami van penz ugyileg neki nem engedi h segitsem nem kell neki draga ajandek 1 sima nyak ektol el kezdett sirni es nem akarta el fogadni....es ö 20 eves szal nem tizen eveibe van... szoval nem mindenki azt nezi h a csavonak legyen! szoval sok sikert 24 F

2013. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igaz mi egy pár. Évvel fiatalabb korosztály vagyunk...
2013. szept. 24. 08:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Np :)
2013. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!