Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs egy korombeli lány sem,...

Nincs egy korombeli lány sem, akinek bejönnék így?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom, hoyg a korombeli 18-22 év körüli lányoknak nem jövök be még véletlen sem, kisfiúként babusgatnak, nos azt kell mondjam, pechemre kisfiús pofám van és még a testem is eléggé kisfiús, alacsony is vagyok meg hát vékony is. Sokan azt hiszik még 18 sem vagyok. Emiatt a 13-15 éves lányoknak tetszettem csak még. Én viszont eléggé unom már ezt, nem akarok folyton titkolózva élni meg úgy érzem ez már pedofília és jobb szeretnék egy korombeli, alacsony, hozzám való lányt találni, de ezek a nők engem úgy kezeknek mint egy öcsikét egy cuki kisfiút, még egy ilyen részeg bombázó is így megbabusgatta az arcom egyszer, meg mondta, hogy olyan kis aranyos vagyok, mintha valami kisgyerek lennék. Ez mind a külső adottságaim miatt, pedig elég komoly ember tudok ám lenni, annak ellenére, hogy szeretek hülyülni, humorizálni. Lehet tényleg ilyen ösztönös ez a lányoknál, és ezért tetszem folyton 13,14,15 éves lányoknak csak tudomásom szerint.
2013. szept. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak épp a 13-15 éveseknek sem tetszem.
2013. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

"kisfiús pofám van" :DDD



örülj, hogy legalább a fiatalabbaknak tetszel.

2013. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ameoland ***** válasza:

19 vagyok és 2 hete kaptam meg azt egy nőtől,akit már fél éve ismerek, hatalmas döbbenet közepette, hogy "te 19 vagy?!?! 16nak nézel ki"

szakállasan.. aznap.. :D ne keseregj. 20 év múlva minden perc aranyat ér majd. meg aztán, ha keseregsz,mi változik? 12 éveseket is meg lehet már dugni.. innentől kezdve nincs több mondanivalóm..

2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várjunk csak.Az alacsonyabb lányt szeretnél résznél elárultad magad.Te vagy az aki...
2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy képet ! :)) S megsúgom, hogy igazuk van-e ! :))
2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"12 éveseket is meg lehet már dugni.."


Csak 18 alatt.

2013. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs. De te legalább nem vagy olyan ronda, h a fiatalabbaknak se tetsszél.
2013. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!