Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kövér lány=csúnya lány?

Kövér lány=csúnya lány?

Figyelt kérdés

Tényleg nem lehetek addig szép, amíg kövér vagyok?

Mindig kedves vagyok, segítőkész, értelmes is, nemrég kaptam azt a dicséretet, hogy én vagyok az egyike azon kevés embereknek, akikkel értelmesen is lehet beszélni. Ez nagyon jól esett, de a külsőm miatt sokszor bántottak már. Nem vagyok rettentő kövér, így nézek ki, mint az 5-ös: [link] Ruhában meg nem is látszik annyira, de miért kell mindig bántani? :( Netes ismerkedésnél is ha megemlítem, akkor rögtön lekoptatnak...


2013. szept. 22. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
ez úgy hülyeség ahogy van...elmondom neked hogy az 5-ös az egyáltalán nem kövér... és azon legalább van mit fogni! hány éves vagy? 16/F
2013. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
2,3,4, bejön az 5 már nekem sok
2013. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

Kövér lány - igénytelenség (Már ha nem betegség, és könyörgöm ne jöjjünk itt a sablonokkal).


De egyébként ezt nem a kövér kategória hanem a teltebb. Szerintem még simán belefér ha szép arcod van és rendes vagy. Ha tényleg gondok vannak akkor az nem csak emiatt van

2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehetsz attól még szép. Egyik osztálytársam több mint 100 kg, de imádják a fiúk. Pedig még csak 14 éves.
2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS a befutó a 7-es! :D
2013. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4, 5 a legszebb alakúak! Ez még egyáltalán nem kövér, sztem téged is csak azért koptatnak le, mert eltúlzod a dolgot és minimum a 6-oshoz hasonlónak gondolnak.
2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha zavar akkor sportold le.


Egyébként mindenkinek más a kövér.

2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedésnél képet küldj, ne azt mondd, hogy "kövér vagyok." Ha valóban úgy nézel ki, mint az 5., akkor még nem vagy kövér. Nem azt mondom, hogy nincs mit leadni, de egyáltalán nem vészes, szerintem ettől még simán tetszhetsz valakinek.


A bántás meg nem a kinézettől függ szerintem, hanem attól, hogy mennyire vagy menő. Ha az vagy, akkor egyesek félnek, mások nyalnak, van aki mindkettő.


A kövér lány = csúnya lány egyébként sok ember szerint igaz, de szerintem nem.

2013. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
van ojan spanom akinem az jon be szoval nem feltetlen nekem nem teccik kicsitse.
2013. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

5 ös az átlagos test alkathoz tartozik, ami nagyon jó a legtöbb férfi szerint. Csak gondolom, te az osztály menőire mozdulsz rá akik beképzeltek, és anorexiások kellenek nnekik.

Mondanám hogy nincs veled gond, nem is kelllene fogyóznod, de gondolom csak üres szavakat írnák.

23f

2013. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!