Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kövér lány=csúnya lány?

Kövér lány=csúnya lány?

Figyelt kérdés

Tényleg nem lehetek addig szép, amíg kövér vagyok?

Mindig kedves vagyok, segítőkész, értelmes is, nemrég kaptam azt a dicséretet, hogy én vagyok az egyike azon kevés embereknek, akikkel értelmesen is lehet beszélni. Ez nagyon jól esett, de a külsőm miatt sokszor bántottak már. Nem vagyok rettentő kövér, így nézek ki, mint az 5-ös: [link] Ruhában meg nem is látszik annyira, de miért kell mindig bántani? :( Netes ismerkedésnél is ha megemlítem, akkor rögtön lekoptatnak...


2013. szept. 22. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire kövér egyrészt, meg attól is, hogy ki mit tart kövérnek.


Azt meg hagyjuk már, hogy aki kövér, az igénytelen! Akkor ugyanúgy a sovány is igénytelen, mert az még hihető, hogy valaki akármennyit eszik, nem hízik, de sportolni mindenki tud.


Szerintem a képen az 5-ös nem vészes, sokaknak tetszik ez az alkat. De ha nagyon aláássa az önbizalmad, akkor tényleg nem ártana megpróbálnod kicsit formálni magad egészségesebb étrenddel és sporttal.

2013. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

a kövér az a 6+... az 5 az normális alkat, divat szakmában plus size


szerinted ők mind kövérek?


[link]

2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mármint csúnyák?
2013. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kövér lány= csúnya lány. Ez épp olyan mint a kigyurt, helyes srác= jópasi.
2013. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem, én nem mozdulok rá senkire.

Olyanokra gondolok, hogy pl. utcán beszólogatnak nekem a súlyom miatt, vagy a lányok kinevetnek, szánakoznak rajtam. A fiúk meg rám sem néznek. Én a többiekhez mérten kövérnek számítok, és már teljesen lerombolódott a z önbizalmam. Itthon a családom is sokat szid a súlyom miatt, pedig ha nem bántanának sokan, nekem nem lenne bajom az alakommal, el tudnám fogadni magam így.

2013. szept. 22. 20:53
 16/21 anonim válasza:

én elég kövér vagyok- 150cm, 70kg

ezek mellett folyamatosan dicsérnek, hogy pozitív a kisugárzásom, zépp a bőröm és az arcom. Emellett pedig a jelenlegi barátomat nyáron shortban és spagettipántos pólóban ismertem meg, tehát a ruha se takart. ez tavaly nyáron volt, azóta boldogok vagyunk

Többen dicsérnek, hogy karaktres az arcom, szép vagyok, jól öltözköödm. Tehát a kérdésedre a válasz: nem

2013. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2013. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy néznél ki, mint az 5-ös, akkor nem beszólogatnának, hanem meg akarnának dugni minden utcasarkon...


Ha hájas vagy sportolj. Ettől még bejöhetsz a fiúknak, de a saját érdeked is, hogy fit legyél. Ha most nem vagy az. (amit ugye nem tudok)

2013. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Igen, gáz, igénytelenség.
2013. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A lényeg az, hogy mindig legyél vidám, és ne törődj azzal, hogy egy picit teltebb vagy a kelleténél. Az emberi kisugárzás a legfontosabb, tehát ha pozitív a kisugárzásod, akkor az alakodat észre sem fogják venni. Meg különben is, hogyha valaki nem Miss/Mr. Tökély, akkor semmi joga nincsen, hogy beléd kössön! Márpedig tökéletes ember nem létezik.

De ha igazán zavar az alakod, akkor napi húsz perc mozgás és pár felülés és fekvőtámasz sokat segít. Már azzal is látványos eredményt érsz el, ha minden nap két hónapon át kocogsz egy fél órát.

És a kövér lány kicsit sem egyenlő a csúnya lánnyal. Tehát így összefoglalva légy vidám, mosolyogj, és a teltségedet észre sem fogják venni! :)

2013. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!