Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek milyen az fiu/lany...

Nektek milyen az fiu/lany idealotok? (Kulso. Belso)

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szűz Mária a női ideálom:3
2013. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legyen humoros, intelligens.


Külső: nem igazán számít, bár a macik a szívügyeim :)

2013. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak a belső a fontos. viszont azt meg nem is tudnám leírni...

Úgyhogy passz. :D

2013. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem nincs ideálom

szinte teljesen mindegy, hogy hogy néz ki a csaj (kivéve ha kövér) ha jól el tudok vele dumálni és hülyéskedni

2013. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyen kedves, udvarias, inteligens. A külső nem számít
2013. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az intelligens két l. De nem akarok kötözködni, csak nem bírtam kihagyni, hogy pont ilyen kontextusban sikerült elrontani ezt a szót.:P

Az én ideálom változékony, mint a tavaszi időjárás. Mondhatnánk aktuális szeszélyeknek is. Hol a magas, vékony, elől deszka, hátul léc lányok jönnek be, az amolyan modellkék. Hol az alacsonyabb, formás, kerek, feszes cicis, sportos küllem.

Ami furcsa, hogy hasonlóképp változékonyak a belső tulajdonságok preferenciái is. :)

Mondjuk mást vár el az ember egy x testalkatútól, mint egy y-tól. Aki igazi érett nőként képes viselni magát attól nem vár el az ember humort, pajkosságot. Azonban egy sportos, pörgős lánytól sem várják el, hogy folyamatosan magassarkúban, kirittyentve flangáljon.

Szóval ezt nem lehet szavakba önteni, még csak egy, az önnön szubjektumomból fakadó tulajdonságot sem tudnék kiemelni, mely általános érvényű lenne.

2013. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csunya lány nincs csak kevés pia
2013. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs kimondottan már ideálom. Max annyi ne szőke hajú legyen. Külsőre elég ha valami megtetszik rajta, akár a szeme színe, akár a mosolya vagy az arca. Jó azért kövér ne legyen. Belsőre meg szokásos dolgokon kívül, bírja a kritikát, sőt tudjon visszacsipkedni.
2013. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mint dorian gray:D
2013. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ápolt legyen ne legyen szarszagú
2013. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!