Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a szerelmet meg...

Szerintetek a szerelmet meg lehet állapítani a filmekből ismert romantikus módon első látásra, vagy pedig az együttjárás első időszakában inkább még csak vonzalomról lehet beszélni, és a szerelem később alakul ki?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, hogy tényleges párkapcsolat nélkül, tehát mondjuk heti egyszeri kb. egy órás beszélgetésekből meg tudja állapítani-e egy férfi, hogy szerelmes-e egy nőbe, vagy pedig ebben a párkapcsolat nélküli állapotban még inkább vonzalomról lehet beszélni, a szerelem pedig akkor állapítható meg jobban, ha már együtt járunk egy ideje? Tehát nem csak beszélgetünk hébe-hóba, hanem együtt járunk ... ? Tudom, hogy ez egyénenként változó lehet, de mi a gyakoribb? Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.
2013. szept. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első látásra nemigen lehet max. ha az ember nagyon felszínes... Van amihez idő kell... Főleg olyan emberek esetén akik gyávák és/vagy még maguk se tudják mit akarnak mert nem tudják hogy megy ez... Több van ilyen, mint az ember gondolná!
2013. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vakondka ***** válasza:
100%

Én így ismertem meg a feleségemet, hogy sokáig hetente csak 2szer találkoztunk (az 50km távolság miatt).

Nagyon hamar éreztük hogy egy hullámhosszon vagyunk, nem kellett hozzá sok idő.(Én 25 voltam Ő 24éves)

Bár esetünkben a beszélgetések javarészt kettesben történtek. Szombaton én mentem hozzá, vasárnap mindig Ő jött hozzám, tehát hétvégén bepótoltuk a hétköznapokat.

Aztán meguntam az utazgatást és megkértem a kezét :)

2013. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet. Nekem már volt ilyen.
2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó dolog, és ha már valamit akkor inkább ezt hívnám szerelemnek illetve annak lehetséges kezdetének (bár ezt a szót én rühellem). Nem túl gyakori manapság ez már. De régen állítólag be voltak tartva ezek a lépcsőfokok és nem hinném, hogy véletlenül működött ez így. De most a modern ember azt hiszi mindent jobban tud, mint régen az elődei és , hogy azok tudatlanságból voltak olyan lassúak, pedig "lassan járj tovább érsz" nem hasra ütős szöveg.


27/f

2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismeretség kell hozzá, párkapcsolat nem.
2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!