Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az orvosnak/...

Mi a véleményetek az orvosnak/fogorvosnak/egészségügyisnek tanuló lányokról? Miért tartjátok nagyképűnek őket?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Mert nagyképűek.
2013. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! Lopja a gondolataim...
2013. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Annyira dühít ez a megítélés...
2013. szept. 23. 17:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolnánk, hogy nagyképűek? Ezzel a jelenséggel még nem találkoztam.

22F

2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmivel sem tartom többre őket, mint mondjuk egy fodrásznak tanuló lányt. Így elég vicces, mikor valaki felvág azzal, aminek tanul...
2013. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Régebben én sem hittem el az ilyesmit. De amikor megismerkedtem egy orvostanhallgató lánnyal, elég volt vele 5 percet beszélgetni és lerítt róla, az önimádat és a nagyképűség. Természetesen én mint mezei hegesztő szóba sem jöhettem. Na innentől nekem is ez a véleményem. (Első voltam)
2013. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Mert van mire nagyképűnek lenniük, és mivel ez a tény elvitathatatlan tőlük, marad a plebsztől az ellenszenv.


Azonban bár van mire nagyképűnek lenniük, nem mindőjük az.


20/F, SZTE-ÁOK

2013. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább a jogászhallgatóknál tapasztalom...
2013. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, hogy nagyképűnek tartanák őket. Talán azért lehet, mert sokak okosabbnak, többnek hiszik magukat másnál, mert az általad írt szakokon tanulnak és ezért lenéznek másokat... Ismerek két orvosist, akik elvannak szállva maguktól, hülyének néznek másokat, meg úgy viselkednek mintha valami nagy emberek lennének :D, de több embert ismerek ezekről a szakokról, akik megértőek, kedvesek, pont orvosnak valóak :)
2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgatók.Mind el van ájulva saját magától(tapasztalat), míg egy közgazdász csajjal el lehet beszélgetni.
2013. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!