Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért baj az ha...

A lányoknak miért baj az ha valaki alacsonyabb termetű? Pl. :165cm? Mondjuk egy 160cm-es lánynak miért nem felel meg ez a magasság?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
kinek kellene hobbit?
2013. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát szerintem azért legalábbis nekem azért mert valahogy aki magas az férfiasabbnak tűnik
2013. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert van akinek fontos hogy legyne magasdabb. Nálam is mindig fontos kirtérium volt a társkeresésben, nekem fontos volt hogy még magassarkúban is legyne nálam jmagasabb jóval a párom. A férjem 185 én 160cm vagyok. pont ideális. Engen zavar ha egy magas vagy épp scak kiscit magasabb egy férfi. Ezz van van akinek fotnos hogy myilen szinű a ahaja vagy a szeme nekem ez volt a dilim mindig is. De nyugi van sok lány akit ez nem zavar vagy aki csak 152cm. ö nem fog kezdeni egy 180 cm fölötti pasival avgy legallábbi9s ritka. Nekem is 193 cm-es barrátom egyszer na az már túlzás volt akkor ha nem volt rajtam magassarkú.
2013. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na nekem ezért nehéz mert próbálok alacsonyabb lányt keresni de az alacsonyabb lányoknak is magas fiú kell én meg állandóan hoppon maradok.Ebből azördögi körből kéne kilépni csak nemtudom hogy hogyan.
2013. szept. 25. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hordhatsz magasított talpú cipőt, azzal is nyersz egy-két centit. De mást nem igen tudsz tenni. Bár egy lottóötössel szerintem megoldódna a problémád.
2013. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helyettesítsd valamivel ezt a hiányosságodat.

Ismerek 167 centis pasit,akinek olyan dumája,van,hogy mindig volt minimum 1 barátnője.

Azt mondja amikor a magassága a téma,hogy "jóból kevés adatik".

2013. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem speciel nem zavar, ha egy srác nem égimeszelő, a lényeg, a lényeg hogy nálam magasabb legyen, ami az én kemény 158 cm-mel nem nehéz. Nálam a 165 oké :))) Ne legyen nagyon magas, mert nem érzem mellette jól magam, nagyon kicsinek érzem magam. De nálam alacsonyabb se :)))
2013. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellesz a 150cm-es törpéknek sem ugye?. Ismerős a helyzet, én is csak 170cm vagyok.. Az alacsony nők többsége a legelutasítóbb Napóleon kompleusos.. Tudod kellemetlen lenne a barinők 180-190cm-es hercehjei előtt a Te 165-170cm-es alacsony termeted.. Nem menő, csak a magas pasi.. Aki 175cm alatt van az esélytelen a "nők" 90%-nál. Ld társkeresők illetve az élet...
2013. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!