Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb nő alacsonyabb férfi? Ti mit gondoltok, működhet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vicceske külső szemlélőnek de persze, simán.
2013. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Simán.

Ha nem másokkal törődnek.

2013. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2013. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen. Persze ez függ attól, hogy mennyi a különbség. Na meg persze sok férfi nagyon frusztrálva érzi így magát, főleg azok akiknek kisebbségi komplexusok van a magasságuk miatt.
2013. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiiii ***** válasza:
49%
Ó, naná. Egy ismerősöm kábé 175 centi (nő), és a barátja meg nagyon max 165.
2013. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem. A nőknek eleve nem kell alacsony férfi, ha meg még náluk is alacsonyabb, akkor főleg nem.
2013. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És szerintetek elképzelhető, hogy azért agresszív és fölényeskedő a férfi, mert alacsonyabb? Én ezt feltételezem a húgom barátjáról.
2013. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én magassarkúban leszek magasabb, mint a barátom, ami azért hülyeség, mert pont h ő szeretné h magassarkúban járjak. Én egy kicsit feszengek, ha muszáj magassarkúban megjelennem mellette, mert eddig mindig jóval magasabb barátaim voltak. De mióta együtt vagyunk én is jobban megfigyelem ki milyen magas és úgy láttam, hogy sokan magasabbak magassarkúban, mint a pasijuk, szóval ez még pont belefér nálam, elfogadtam. Ha lapos cipőben is magasabb lennék tőle az gáz, nem tudnék rá férfiként nézni. Én amúgy 169 centi magas vagyok.
2013. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es

Igen.

Van akinek emiatt kisebbségi komplexusa van.

Nekem.erről mindig a csivava ugrik be,aki mindenre ugat.

2013. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként én úgy gondolom hogy ha belül minden rendben és egy rendes ember, akkor egy alacsonyabb férfi is lehet hatalmas annak a nőnek a szemében aki tiszteli és igazán szereti.
2013. szept. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!