Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Percenként változnak az...

Percenként változnak az érzéseim 2 pasi felé mitől van ez?

Figyelt kérdés
Értelmeseket

2013. szept. 25. 17:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves 9es azért mert tetszik az ahogyan egy pasi bókol nekem és emiattszeretek belé,ezért vagyok ribizribizli,ha lefeküdtem volna vele akkor mi lennék mégis. Gratulálok. Hány éves vagy egyáltalán??
2013. szept. 27. 15:35
 12/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán? 27. De ne kapd fel a vizet, én nem sértegetésnek szántam, vedd például egy gagyibb bóknak :D


Nem értem ezt a mondatot, tudom debil vagyok és egyáltalán hány éves vagyok, meg különben is "kiezte?"


"Kedves 9es azért mert tetszik az ahogyan egy pasi bókol nekem és emiattszeretek belé,ezért vagyok ribizribizli,ha lefeküdtem volna vele akkor mi lennék mégis"


Bárcsak a vesszőt, mint írásjelet használnád úgy, ahogyan a hímek vesszejét! :D


Én nem ítélem el a ribiket, és különben is tökmindegy, hogy mit gondolok, vagy itt bárki. Segítség okán írtam, amit írtam, tisztán látás miatt. A stílusom kellemetlen, (puff, hát nem lehet mindenki jófej). De ne verd át magad szerintem. Vagy tedd, ha attól jobb...de nem lesz.

2013. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindegy nem veszekszek itt egy senkivel , aki nem is ismer!! Ez alapján ítélsz el ,büszke lehetsz magadra!! Tudod nekem csak két pasim volt 23 évesen ennyi,nem ezer meg száz,úgyhogy én nem tartom magam ribizlinek,de mindenki magából indul ki igaz?? !!!
2013. szept. 27. 18:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki és másba végződik.. "senki" :D
2013. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy így megsértettelek, leálltam. Elnézést kérek a gúnyolódásomért, tényleg nem ismerlek, és valóban egy senki vagyok, sajnálom, bocsi a cinikus megjegyzésekért.
2013. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!