Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Ti melyik társkereső...

Lányok, Ti melyik társkereső oldalon vagytok fenn?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam a parom.hu-ra egy hónapja kb, de nem igazán látok mozgolódást. (A statisztikák szerint csak párszor jelentem meg keresőben és még egyszer sem töltötték be a profilom :S, pedig van képem, és ott nem is nézek ki rosszul :P) Szerintetek ennyire gáz lennék már a jónak gondolt képen is, vagy csak az oldal szar? :D

2013. szept. 20. 20:02
 1/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Egyiken sem.
2013. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy a keresőben mikor kinek jelensz meg, az főleg az adataidon múlik. (dohányzás, életkor, testsúly, magasság, alkat, iskolázottság, és horoszkóp - nem röhögni! :) ja, és hogy milyen gyakran vagy fent.
2013. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy te lány vagy? Ne te próbáld meg eldönteni hogy melyik képen nézel ki jól. Kérj meg valakit hogy válasszon neked több képből.
2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én parom.hu-n találtam meg életem szerelmét! *.* Egy éve vagyunk együtt, néhány hónap múlva összeköltözünk.

Ő mesélte,hogy hónapokig fent volt, több-kevesebb sikerrel, nekem 2 nap után bejött a dolog. :)

Kitartás! :)


22/N

2013. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a randihely.hu nevű oldalon ismertem meg a férjemet, még 24 évesen:)


Én fél éve voltam ott akkor regisztrálva, ő 2 hete:D


Majdnem 2 éve vagyunk már házasok.


27/N

2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a badoo.com-on találtam meg a párom, bár nem társkeresés céljából regisztráltam, de úgy alakult :)


27/N

2013. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!