Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a mai fiatal lányokkal?...

Mi van a mai fiatal lányokkal? Megőrültek volna vagy ez mindig is így volt?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok és nyomul rám egy lány, aki most októberben lesz 11 éves!!! Ez már nekem kínos, rám ír folyton facebookon, szívet is küldött már meg olyanokat ír, hogy szeret és csókolózna velem. Ő jelölt be és ő írt rám, még mielőtt mindenki nekem ugrana, ahogy szokás manapság.
2013. szept. 25. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le, valaki meglátja, feljelent pedofília miatt.

(tudom, hogy nem te irkálsz neki)

2013. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a franca...Ilyen kis idiótákkal ne foglalkozz...Ki tudja még kire mászik rá, aztán meg majd pityog h, így meg úgy megb..szták az egyik bokorba o.O Fúúú, okádék az ilyen kis lány :/ (Finoman akartam kifejezni ami rá illik)
2013. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tiltsd le.

még nagyon fiatal.

2013. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de 23 évesen le kéne tudnod rázni azért valahogyan :)
2013. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy kedves, aranyos lány, de túl fiatal hozzám, de nagyon nem hatotta meg, mert ma is rám írt. Pedig már azt hittem, megértette és nem fog keresni többet.
2013. szept. 25. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy konkretizáld, hogy nem normális, vagy hagyd a bús pcsba! Honnan ismer?
2013. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ERöl egy facebook-is idézet jutott eszembe.

12évesen szerelmi bánat!? Aztán miért? Netán a micimackó a mézes csuprot nyalta ki helyetted?...:)

2013. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj a testvérének/anyjának/apjának vkinek, hogy beszélgessenek el vele.
2013. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!