Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 20 év körüli...

Van itt olyan 20 év körüli kicsit félénkebb lány, aki komoly kapcsolatra vágyik? Akinek mondjuk nem nagyon jön össze személyesen az ismerkedés és szerencsét próbálna itt? 21F Budapest

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
budapesten laksz és itt ismerkedsz? Ne haragudj te te nem vagy normális! Én itt lakom vidéken az isten háta mögött szoval itt nem igazán lehet ismerkedni, de ha budapesten lakhatnék mint te úúúú de jó lenne. elég ha kimész az utcára már ott is vannak jó nők, vagy élj úgy mint az éjjel nappal budapestben az emberek, én ezt tenném ha budapesten lakhatnék!
2013. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Budapesten sem kolbászból van a kerítés,ahogy vidéken sem mindenki egy földműves.
2013. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

1, te retardált vagy? mentálisan zavart? fejedre ejtettek a szülészeten?


Ha ismerkedni akar, akkor nem mindegy hogyan teszi? Másrészt én pesti vagyok, ha kimegyek az utcára akkor célirányosan közlekedő embereket látok. Ha engem bárki megzavarna közben udvariasan elküldeném, ezért én sem várok mást. Na most ha a többi embert szólítod meg, akkor a te csoportod a 60-as turista nők és a hajléktalan asszonyok. Kb. ők csavarognak a városban. Hajrá!


ON: viszont sajnos nem hiszem, hogy itt és pont ilyenkor fogsz találkozni valakivel, azért sok sikert

2013. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezt annyira birom hogy mindnen vidéki azt hiszi hogy olyan az élet Bp-en mint az éjjel nappal Budapestben. Hát nagyon nem, nem sokan élnek ugy, de persze azért sem mert nincs erre igényük.
2013. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
1-es vagyok ha én pesti lennék jó sok nőt felszednék, ott teljesen más élet van mint itt vidéken, a kérdező meg egy lúzer és ti is azok vagytok!
2013. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az egyes...:D Komolyan...Éjjel nappal Budapest :D És még más a lúzer...Nem igen vagy te is több max 10évesnél legalább is agyilag tuti...Sértegetsz másokat azt vered a nyálad ilyen fo..okra...maradj csak meg a falu bikája, bár szerintem neked az sem megy...
2013. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, bár sokkal előrébb nem jutottam sajnos.

Amúgy ne veszekedjetek már! Már megint ez a vidék-főváros ellentét jön elő egy teljesen ártatlan kérdésnél is. Az 1-es válaszolónak is igaza van részben, nagyobb esély van ismerkedni a fővárosban, mint egy pár fős faluban, ahol a lakosok nagy része időskorú, a fiatalok meg elmennek. De nyilván nem mindenkinek megy olyan könnyen a dolog még a fővárosban sem, ezt értsd meg 1-es. Lúzerség vagy nem, de ez van. A többi válaszoló meg ne vegye annyira szívére, hogy egyesek szerint ez lúzerség, én sem teszem.

2013. szept. 28. 02:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem írhatsz ha akarsz :)

20/l

2013. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!