Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki csak átver, lepattint...

Mindenki csak átver, lepattint, egyszer csak hirtelen meggondolja magát, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

3 féle kimenetel lehet,újabban ez a trend.


-vissza se ír/vagy élből lepattint


-hosszas mindenre kitérő levelezés,kép küldés pozitív fogadtatással stb. És egyszer csak "bocs meggondoltam magam" de úgy hogy nem mondtam semmi újat és persze semmi rendes magyarázat


-találkára kerül a sor és nem történik semmi



Eddig egyedül azokkal a csajokkal lett valami/váltak pozitívvá érdeklődővé irántam akivel szexig eljutottam,de mostanában még idáig sem sikerül eljutnom,kudarcok sora,és már nagyon unom kezd elfogyni a lelkesedésem... :/ pedig csak egy őszinte lányra vágyok akivel van némi közös érdeklődés/program és nem hazudik a szemembe...olyan nagy elvárás lenne ez? 23/F



2013. szept. 22. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2013. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van még 1 fajta kimenetel: nem jön el a találkára ,ilyen is volt már egy pár..sajnos
2013. szept. 22. 10:33
 3/6 A kérdező kommentje:
10:33 kitudja lehet... De mivan akkor amikor megnéz képen el van olvadva,ez után még jobban elmélyedünk a beszélgetésben,este pozitívan köszönünk el reggel meg kapok egy levelet, bocs meggondoltam nem akarom ragozni,remélem nincs harag szia,na akkor ez mi? És ebből is már nem 1 nem 2 volt...
2013. szept. 22. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs penzed vagy nem nezel ki tenyleg jol. nyugi minden pasi igy jar ahogy te akikre nem teljesulnek a nok extrem magas igenyeik.
2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet h csak megjátsszák magukat, esetleg találtak közben egy jóképűbb pasit.
2013. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm...hát talán félnek egy komoly kapcsolattól. Vagy tényleg találtak mást, vagy ahogy a mai világ fiataljai, a pénzre hajtanak. Egyszer csak úgyis eléd botlik az akinek úgy kellesz ahogy vagy. Lehet azoknak a lányoknak nem te voltál az esetük. Mondjuk én akkor tennék ilyet, ha nem jön be a fiú. 20/L
2013. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!