Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kezdenétek egy ilyen...

Mit kezdenétek egy ilyen vallomással?

Figyelt kérdés

A férfi elég erőteljesen próbálkozik nálam annak ellenére, hogy nekem kapcsolatom van és folyamatosan, határozottan visszautasítom. Finoman csinálja, tehát nem erőszakoskodik, de már azt mondja, hogy úgy érzi, csak rám várt eddig, senki mással nem tudná elképzelni az életét, ezért olyan kitartó.

Viszont ennek ellenére beismerte, hogy bizony van egy nő az életében, akivel alkalomadtán összejönnek szex céljából. Valahol érthető is ez, hiszen 30-as korosztályról beszélünk és állítólag a nőnek beszélt rólam és az érzéseiről, de akkor is furcsa ez nekem...ilyet elmondani, mert nyilván kimondatlanul is tudom, hogy mindenkinek vannak igényei és szükségletei...de akkor is...


2013. szept. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező... ha téged nem érdekel a pasi, akkor ne érdekeljen már, hogy kivel szexelget! A pasiknaknál a szex sokszor teljesen külön áll az érzelmektől! De ez neked miért fontos??

Mi lenne, ha szóba se állnál vele? Muszáj végighallgatnod a kis mondandóit? Vagy talán csak azért teszed, mert növeli az egódat?

2013. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, elvégre nem akarnék semmit ettől a férfitól. Megkérném határozottan, hogy álljon le, és ne zaklasson se azzal, hogy össze akar velem jönni, se a magánéletével. Ellenkező esetben a párom kéri meg ugyanerre, kevésbé finoman.
2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról szólt a kérdés, hogy én mit akarok tőle, hanem hogy ő mire számít akkor, ha ezt még el is ismeri?
2013. szept. 27. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt bolcs tole, de azert annyira nem durva, hogy itt kelljen kibeszelni az esetet.
2013. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ugy gondolta ha ezt megosztja veled akkor jobban megismered értékeled ezáltal hogy beszélt rolad neki is meg neki is stb . ami persze egyáltalán nem biztos szerintem nem kell vele foglalkozni szimplán hagyd a francba és kerüld el
2013. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!