Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozó mesterek! Ti hogyan...

Csajozó mesterek! Ti hogyan kezdenétek el ismerkedni egy olyan lánnyal, akit csak látásból ismertek és nagyon bejön nektek?

Figyelt kérdés

Egy suliba, egy évfolyamba járunk. Sűrűn látjuk egymást. De borzasztó béna vagyok csajozás terén. Hogyan kezdjem az ismerkedést, hogy ne idegesítsem/zavarjam? Csak Facebookon tudom elérni, mert ugye nyáron nem látjuk egymást. Mit írjak neki? A válaszokat előre is köszönöm!


18/F


2013. aug. 9. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csajozó mesterek itt ? Ezt nagyon elnézted szerintem. No offense.
2013. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem mesterek is írhatnak :)
2013. aug. 9. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd el maybe valahova taglózd le ?
2013. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, én értek a csajozáshoz (írj privátot részletekkel)


Látatlanban annyit tudok mondani, hogy légy magabiztos, ne várj a tökéletes pillanatra (nem lesz, vagy nagyon későn). Legyél full direkt (a "szia, hol van a könyvtár? Amúgy Xy vagyok" helyett inkább kezdj bókkal

, ne vidd túlzásba.)


Esetleg gyakorolj csúnyább lányokon, hogy legyen önbizalmat és meg tudd szólítani mint egy "Boss" ;D


A probléma a tökéletes pillanatra való várással: sok időt vesz igénybe. Mi van, ha kiderül, hogy leszbikus? Hogy csak 180 cím feletti srácokkal jár? Hogy van barátja? Elvesztegettél k&va sok időt a semmiért.



Menj oda hozzá, nincs mit veszítened. Tényleg nincs. Ne próbálj biztonságosan játszani, légy direkt az érzéseiddel és a legfontosabb:


LEGYÉL ŐSZINTE!!


Minden nőnek bejön, vicces. Ha zavarban vagy, mond meg neki stb...

2013. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látom valaki figyelt a PUA-táborban... /sarcasm.
2013. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem voltam pua táborban, nem szeretem aentalitásukat (legalábbis Magyarországon)
2013. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*mentalitásukat
2013. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs trükk, menj oda és tolj valamit, beszélj hangosan, akármi vicceset, értelmetlen trollkodás is jó, ha mosolyogsz. Imádják, ha mosolyogsz a szemükbe nézel és jó kedvű vagy, ha még jól is nézel ki, akkor meg 100/100.
2013. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6: Pedig olyan mintha valami PUA kézikönyvet másoltál volna be.
2013. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját illetve apám és haverom tapasztalatai, lehet hasonlít ahhoz a puás cucc hoz
2013. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!