Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék?

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és soha nem volt párkapcsolatom. Próbálkoztam sokszor néha néha jobban alakultak a dolgok de végül azokból se lett semmi. A lakhelyemen sincs sok esély az imserkedésre, abból adódóan, hogy olyan baráti köröm nincs akikel sűrűben kitudnék mozdulni, vagy szórakozni és ez által új embereket köztük lányokat megismerhetnék. Az internetel próbálkoztam nem is egyszer, de meg kell mondjam az őszintét, hogy annak nem sok értelmét látom. Rájöttem, hogy személyes kontaktus nélkül nem igazán mehet a dolog. Főleg ha távol van és a találka is nehezen megoldható. Valakinek valamilyen tippe erre a problémára ? 20/F
2013. szept. 27. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz el vagy mozdulj ki egyedül.
2013. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne várj másra , érezd jól magad , ha érzed , hogy valamin talán változtatnod kellene , akkor lépd meg és kész. Menj el egyedül is nyugodtan discoba meg akárhová , én is csináltam ezt egy időben , és meg kell mondjam : rohadt jó volt :) Jah és bízz a sorsban , az élet mindent megold.


20f

2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Költözés és környezet váltás tervben van. De mire az megvalósulhat anyagi okokból, és egyéb miatt. Addig eltelhet 1 - 2 év.
2013. szept. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!