Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan csaj aki csúnya...

Van itt olyan csaj aki csúnya (aki tenyleg csúnya) es nem volt meg párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 18 éven aluliak,ne írjanak.Ismerkednék.Ha olyan pasira vagysz aki sosem csal/hagy el akkor én itt vagyok.Képet is küldök mihamarabb.Akit érdekel írjon privit.

2013. szept. 28. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
M"egírta régen Salamon fia: Nincs ronda nő, csak kevés pia.... Mikor a vodka a fejembe szááááááll, akkor a kocsma a fejére ááááll" :DD
2013. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...Sajna nem vagyok vicces kedvemben.
2013. szept. 28. 07:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kell neked csúnya lány?
2013. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kérdező!!! Nincs ronda nő, mindenkinek más az ízlése, ha egy nő valakinek nem tetszik lehet hogy a másiknak igen....
2013. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelen! Senki sem kezdeményezett nálam, valószínűleg azért, mert ezerszer szebb lányok vannak rajtam kívül, én meg nem vagyok szép.
2013. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"Nincs ronda nő, mindenkinek más az ízlése, ha egy nő valakinek nem tetszik lehet hogy a másiknak igen"-Igen.Remélem senkit nem bántottam meg a csunyázással.Engem csak a belső érdekel.
2013. szept. 28. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a belső? Úr isten! Hannibal Lecter! A viccet félretéve. Az az ember, akit egész életében félfelöktek, levegőnek néztek szerinted szép lelkű lehet? Én egy ilyen ember vagyok. És megmondom őszintén engemet már annyiszor megbántottak, hogy senkiben sem tudok bízni és már szeretni sem tudnék. A sok gonoszság, amit ellenem elkövettek kiskoromtól kezdve, engem is megváltoztatott! Hát sok sikert kívánok a csúnya, de szép lélekkel rendelkező lány megtalálásában. Remélem sikerrel jársz. Bár a csúnya külső nem jelent automatikusan szép belsőt. Ugyanúgy, mint az sem biztos hogy a szép lányok mind gonoszak. Mert vannak kedves szép csajok is. Igaz annyira nem kedvesek, hogy lefeküdjenek velem. De nem gúnyolnak ki és emberként bánnak velem. És még ízlésük is van. Hát én se feküdnék le magammal. (Quasimodó is jobb parti nálam).
2013. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Annyira csunya te sem lehetsz utolsó mint quasimodo bácsi :D

Hany éves vagy?

2013. szept. 29. 10:33
 9/11 anonim ***** válasza:

kérdező én fiú vok és én is csúnya küldenél 1 képet erre az email címre mert téged letiltottak vagy mit csináltak.

robi92@citromail.hu

2013. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 vagyok és ronda. rendes párkapcsolatom még sosem volt (nem ok nélkül). ha pesti vagy ismerkedhetünk :)
2013. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!