Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok? Mit tegyek?...

PiciPanda kérdése:

Szerelmes vagyok? Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje teljesen egyhangú vagyok de nem rég elkezdtem chaten beszélgetni egy fiúval. Élőben még nem láttam de hasonló az érdeklődési körünk, és nagyon meglepődtem mert előállt azzal, hogy én egy kivétel vagyok, és hogy majd feleségül akar venni. Az elején ezen nevettem, de valahogy annyira aranyosan hangzik. És elkezdett valami szorítani a mellkasomban. Mit tegyek? Mi ez az érzés?Nem bízok az internetben, én 14/L (még sohasem voltam szerelmes,őszintén szolva sose gondoltam arra hogy ilyen fiatalon akarjak kapcsolatot.) ő 15/F és valahogy annyira nem is tudom.Kedves aranyos de nem hiszem h 14 évesen kéne nekem kapcsolat.De mi ez a szorító érzés a mellkasomban és a boldogság ha rágondolok?SoS!
2013. szept. 28. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Miniszívroham vagy sztrók ahogy tetszik
2013. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez meg nem szerelem...es ha igy fc beszelgetesek utan a fiu mar felesegul akar venni es kivetelesnek tart az kicsit gyanus...
2013. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!