Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lany akibe szerelmes...

Egy lany akibe szerelmes vagyok. De nem tudom mit mondjak nekki, meg felek hozza is szolni. En meg ilyet sosem csinaltam. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
A lany 3 evell idosebb nalam. Nagyon kerlek segitsetek.Nem tudok nelkule elni.

#Csaj-szerelmem
2013. szept. 22. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13-16
2013. szept. 23. 06:21
 3/7 Trixii XD válasza:
Ez attol fugg milyen a lany...szeret viccelodni?vagy komolyabb egyeniseg?..mennyire vagytok joban?
2013. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vicceseb egyeniseg,meg nem ismer.
2013. szept. 23. 17:55
 5/7 Kati Tibor válasza:
Na ide figyelj ha te nem lennél enyire kétségbe esett beszari akkor talán már megszerezheted volna de hátt....
2013. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszari csak meg sosem udvaroltam es nem tudom hogyan kell.
2013. szept. 23. 20:13
 7/7 Trixii XD válasza:
ha vicces egyeniseg..akkor neked csak akkor van nyert ugyed ha van humorod ;) vagodj be eloszor az o baratainal..es ha latja hogy veluk jol kijossz nyert ugyed van :) nelegyel nagy f.. mert azt nem szeretik a lanyok(tisztelet a kiveteleknek)legyel inkabb laza :) szolitsd meg merj oda menni hozza kerdezd a sulirol :0 es erts eggyet vele mindenben ja es ha az ilyen tini balvanyokat szereti mint Justin Bieber akkor ne fikazd :)
2013. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!