Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » ELTÉ-n miért jár szinte már...

ELTÉ-n miért jár szinte már alanyi jogon csaj/pasi az iskolakezdéshez?

Figyelt kérdés

Mert én azt hallom egy csomo embertől, hogy már a gólyatáborba együtt alszik valakivel... :/


Meg hogy már az első tanitási nap megvan a csaj/pasi, facebookra ki is van irva meg minden...


Én a BME jártam, nem is volt senkim 3 évig...


És ugy gondolom, hogy ez az iskola hibája, mertz ha sok embert átpakolnánk eltéről bme-re akkor ugyanugy nem lenne senkije, mint ahogy nekem se. SZóval ugy értem, hogy az eltére járás körülményei nagy mértékben elősegitik azt, hogy legyen nemi életed.


2013. szept. 29. 01:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
és zavar? Orbán Viktor is megmondta, hogy gyereket kell csinálni, és akkor az egyetemisták, fősulisok bizonyos kedvezményben részesülnek
2013. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A bme-sek meg hátrányban.
2013. szept. 29. 01:13
 3/32 anonim ***** válasza:

Pont az előbb olvastam a másik kérdésedet. Senki nem tiltotta meg, hogy elmenj ELTE-s bulikba, szerezz onnan haverokat, ismerősöket, stb...

Próbáltad már?

2013. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
havi 1, de inkább két havonta 1 buli fért bele bme-n...
2013. szept. 29. 01:19
 5/32 anonim ***** válasza:
Első kézből állíthatom, hogy ez OLTÁRI NAGY HÜLYESÉG, amit írsz. Nincs így, nem jár alanyi jogon semmi.
2013. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
na de azt nem lehet tagadni, hogy eltén könnyebb csajozni/pasizni
2013. szept. 29. 01:24
 7/32 anonim ***** válasza:
Én tagadom. Szórakozóhelyen sokkal könnyebb.
2013. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Nem te írtál ki egy hete kb egy hasonló kérdést, hogy neked milyen szar, mert a BME elcs-szte a szerelmi életed?

Hadd mondjak valamit: a sulid LESZARJA a szerelmi életedet, éppen ezért elcs-szni sem tudja. Te nem tudsz összeszedni egy csajt, és ez aligha a BME hibája.

2013. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

oké, akkor probáld ki a csajozást egy olyan iskolában, ahol egy darab nő sincs, nincs szabadidőt, mert állandoan tanulni kell. Vagy probáld ki egy olyan helyen, ahol rengeteg csaj van, nem nehéz annyira a tanulás, és van időd bulikázni járni.


Na? Hol érnél hamarabb célt?

2013. szept. 29. 01:31
 10/32 anonim ***** válasza:
3 év alatt nem jöttél rá, hogy mekkora szívás a BME? Én 1 év után hagytam az egészet, mert tényleg semmi szabadideje nem marad az embernek.
2013. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!