Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes megpróbálnom? (bőv. Lent)

Érdemes megpróbálnom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A minap teljesen véletlenül bejelöltem egy csajt FBn, csak akkor tudtam meg, hogy megtettem, mikor visszaigazolt. Nézve a képeit, nem is néz ki rosszul és van jópár közös ismerősünk is. Érdemes megpróbálnom ismerkedni vele? Érdeklődési köreink is részben metszik egymást. Csak neméppen szeretem az efféle ismerkedést, volt már rossz tapasztalatom az ilyennel (csaj csak tologatta és tologatta a találkozót míghogynem nem lett belőle semmi), meg valahogy neten nem tudok úgy kibontakozni, mint élőben, sokaknak neten könnyebb, nálam ez pont fordítva van :D .

Ha megosztanátok tapasztalataitokat, nagyon örülnék. Trollkodástól, támadó megjegyzésektől kíméljetek, köszi!


21/F



2013. szept. 29. 21:28
 1/2 anonim válasza:
érdemes
2013. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedben megírnám neki ezt, hogy véletlenül bejelöltem... Egyből megindítana egy beszélgetést. ;)
2013. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!