Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan keltsem fel egy kocka...

Hogyan keltsem fel egy kocka érdeklődését?

Figyelt kérdés

Kb heti kétszer találkozunk, ha látom valahol és köszönnék neki, akkor gyakran nem vesz észre, mert úgy közlekedik, mint egy zombi. Viszont néha észrevesz, és csak néz rám. Ha találkozunk és van módja beszélni hozzám és a barátnőimhez, szinte végig csak rám néz, úgy beszél hozzánk. Tudom, hogy tetszem neki, és ő is tetszik nekem, de mindketten ilyenek vagyunk, hogy fizika, matek, informatika, ő pedig már kicsit bezombult ettől. Én viszont még nem, és nagyon szenvedek, mert nincs semmi, amivel elég érdekes lehetnék a szemében ahhoz, hogy kelljek neki. Pedig nem vagyok ronda, a szemeim pl különösen szépek és az arcom is. 170nél magasabb vagyok, és szép a testalkatom. És mindketten kockák vagyunk, mindenki intelligensnek tart, nem tudom mi kell még neki.

Köszönöm a válaszokat előre is!

16/l


2013. szept. 30. 02:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hogy mit akarsz, de hívd el őt valamerre. Ha meg úgyis kockák vagytok, akkor írj rá xy oldalon. Végül is a véleményed szerint mindketten tetszetek egymásnak. Maximum majd nem klappol minden köztetek, de ez mindenkinél benne van a pakliban. Hajrá!
2013. szept. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi! de pl nincs fent facebook-on, semmilyen oldalon nem találtam még meg... na mindegy. majd valahogy kialakul...
2013. szept. 30. 02:41
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
varázsszó GTA5
2013. szept. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan nagy kocka, akkor nem lesz bátorsága elhívni téged. Szóval hívd el te, de személyesen.
2013. szept. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
# 4 +1
2013. szept. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Keress egy "közvetítő" közös ismerőst. De szerintem kezdeményezhetsz is. Annyira talán még nem zombi. Ha meg igen, akkor meg úgy is mindegy.
2013. szept. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4 + 1
2013. szept. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Csináltass egy pólót az elején egy nagy QR kóddal, hogy pl. Randiznál velem, Lali? (nem tudom, hogy hívják). Csak lesz annyira kíváncsi, hogy leolvassa :) [link]

Na de a legegyszerűbb a szóbeli kommunikáció. Kezdeményezz beszélgetést vele, aztán bökd be, hogy egyébként szívesen taliznál vele.

2013. szept. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Vedd meg neki a GTA V-t majd várj kb 2 hónapot és akkor tutira összejön a dolog. XD
2013. szept. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Töltsd le.
2013. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!