Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van egy átlagos nő/pasi...

Ameoland kérdése:

Ha van egy átlagos nő/pasi aki szingli, majd lesz egy kapcsolata, akkor az vonzóbbá teszi azok szemében, akik korábban átnéztek rajta?

Figyelt kérdés
próbálok itt arra utalni,hogy megváltoztatja e a szerelem az embereket (a rózsaszín ködön kívül),illetve arra,hogy ha valaki már látott benne valamit,akkor biztos érdekes lehet az adott ember és ezért kezd kajtatni utána.
2013. szept. 30. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért tenné? Pláne nem egy olyan ember számára aki eddig át is nézett rajta...Azt se tudja ki a franc az az illető, most meg már a háló szobájába is belelát...Áhh...
2013. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dreed ***** válasza:

amikor hosszútávon szingli valaki,azon meglátszik és kihat a környezetére is.

Lehet boldog is akár,de egy darab akkor is hiányzik belőle.

nem él "teljes életet" és ezt bárki észreveszi.

Aki pedig ilyen,az nem kelendő.


Viszont,

ha talál valakit az ennek éppen az ellenkezője.

Boldogabb lesz,kevésbé stresszel,kipihentebb és ez jelentősen megváltoztatja a kisugárzását.

gondolok itt: erősebbnek tűnik lelkileg és testileg,jobban kezeli az esetleges gondokat, törődik és odafigyel mindenkire akit szeret,és persze bátrabb is.


Egy kapcsolat ha jól működik, a legrosszabb embert is meg tudja változtatni.


Tehát a válasz igen,vonzóbbá teszi.

Remélem segítettem.

2013. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt lett volna barátom nem nagyon jöttek össze a dolgok a pasikkal...nem igazán keresték a társaságom,vagy ha néha össze is jött valami akkor az is azért volt mert elmentem bulizni és ott könnyebben ismerkedtem. Amióta viszont van barátom (lassan 1 éve) ,azóta alig járok bulizni és még is mindig megtalálnak a pasik,hogy találkozzak velük meg így tetszek nekik úgy tetszek nekik..de én ezt nem is értem..tudják hogy van barátom. mire várnak,hogy az ölükbe ugrom ,hogy jaj de jó hogy tetszem akkor ott is hagyom miattad a barátom vagy mi ? na lényegtelen ,de szerintem is van ebben valami,hogy az emberen meglátszik ha szeret és viszont szeretik..:)
2013. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam, hogy igen
2013. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dreed ***** válasza:

Az első válaszadónak pedig nincs tapasztalata ebben szerintem :D


ui.


Nem hiába írják,mondják sokan: "amikor nincs senkim nem kellek,ha van akkor kellek"

2013. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyát nem érdekli h milyen a párkapcsolati állapotod v az enyém v Gipsz Jakabé :)

Az meg h kinek mi a vonzó az totál szubjektív.

2013. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!