Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan leányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan leányt aki szingli, nem iszik, nem dohányzik, viszonylag magas, átlagos testtömegű, nem majmolja annyira a mai zenét, de mégis modern, okos? (14-18)

Figyelt kérdés
17/F
2011. júl. 11. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem magamra ismertem. x) 17/L
2011. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szingli vagyok,nem dohányzok,ritkán iszok(mértékkel) viszonylag 165 centi vagyok :D testtömeg ja.:D nem majmolom se SP-t se fluort :D de a többi nyomit se. modern vagyok,okos vagyok :"D 15/L..de mivel ez nem ismerkedésre van,csak szólok,hogy léteznek még ilyen lányok :))
2011. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És mi van, ha találsz? Úgyse jön össze veled... :D
2011. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
és baj lenne ha összejönnél 1 fiuval?:)
2011. júl. 11. 17:23
 5/27 anonim ***** válasza:

nem az volt a kérdés, hogy léteznek-e, hanem az, hogy hol lehet ilyent találni?

erre válaszolj egyeske és ketteske!

2011. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
annál nem nagyobb, mintha lánnyal jön össze
2011. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
elárulom, h találhatsz: utcán, boltban liftben, suliban, munkahelyen, kirakatban, vízben fuldokolva....stb bárhol. az nem volt kitétel asszem h ezeken a helyeken CSAK ilyen csajok mászkáljanak.... erre nincs hely.
2011. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ki szeretne ilyen kapcsolatot?
2011. júl. 11. 17:36
 9/27 anonim ***** válasza:
ki nem?
2011. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Lássuk csak...igazából bárhol.Na jó az ilyen bulizód helyeken nem fogsz ilyen lányt találni. Én egyszer már megszívtam, voltam utcabálon és körülöttem mindenki jól bepiált. Este 10 után egy normális lelket sem találtam akivel tudtam volna beszélgetni így haza mentem és inkább tévéztem. Amúgy más helyeken biztos vannak normálisak pl. könyvtár, mozi, cukrászda és még lehetne sorolni. Csak tartsd nyitva a szemed és jól nézz körül.
2011. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!