Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi tőke kellhet beindítani...

Mennyi tőke kellhet beindítani egy társkereső weboldalt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3 fitying, 5 peták.
2013. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

a weblap fejlesztése fél millió forintból megáll, emellé kell egy szerver, és ahhoz tartozó terembérlés. Ez kb 150 ezerből megúszható.


A nagyobb költség a marketing. Ez a célközönségedtől függ, és attól, hogy kit bizol meg vele :)

2013. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
attól függ... milyen "méretűt" szeretnél.
2013. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Pár millió elég lehet, viszont annyit reklámozni, hogy a csapból is ez jöjjön és így meg tudj maradni egy telített piacon, és usereket is toborozz, na az rengeteg.
2013. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Őszintén. Minek még egy? Minden második oldal valami társkereső. Mi újat lehet még adni? Már az összes bőrt lehúzták róla.


Diplomások társkereső oldala.

Buzerá*sok társkereső oldala.

Kőművesek társkereső oldala.

70 évesek társkereső oldala.

Bálnák és delfinek társkereső oldala.


Mi jöhet még?

2013. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

én leszek user :3


19/f

2013. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Milliók, és annak a java a marketingre fog elmenni, meg szoftverekre. És mivel már amúgy is elég telített a piac, talán el se indul a dolog, mert nem lesz kereslet. Ahhoz nagyot kéne durrantani, hogy az ismert oldalaktól elvedd a vevőiket.
2013. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ötös: ez a marketinges dolga lesz.
2013. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15 évet késtél az ötlettel
2013. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

hát én azt vettem észre, hogy az ilyen társkeresők mindig az emberek naivságára ,meg a fontosságérzetére mennek rá, és igy akarnak tőlük kicsikarni pénzt. Pl, egyik oldalon ha valaki megadja a teloszámát, akkor az oldalon keresztül tudsz neki sms-t küldeni ugy, hogy emelt dijas számra küldöd az üzit és az oldal továbbítja a kiszemeltnek.


Na én ettől mélyebb pszichológiai szintekre akarok lemenni, és mivel csak a pasik bénaságát látom át, ezért főleg őket húznám le. Van is egy két ötletem már.


Mert ugye sokan elfelejtik azt, hogy egy társkeresőn SEMMI más nem számit, minthogy tudj üzenetet váltani a kiszemelteddel és legyen felhozatal. Ehelyett mindenféle lényegtelen funckiot is betesznek a rendszerbe, amire az emberek IDŐT qrnak el!

2013. szept. 30. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!