Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már a szórakozóhelyeken sem...

Már a szórakozóhelyeken sem szeretnek ismerkedni a csajok?

Figyelt kérdés
Szombaton elmentem egy pár haverommal a belvárosba (Budapest) és egyszerűen le volt szakadva a pofánk! Se az utcán, se a szórakozóhelyek előtt, se bent a szórakozóhelyeken ...konkrétan le se sz.rtak nők! Annyira se vettek észre mint egy lámpaoszlopot. Még a részeg csajok is csak egymásnak visítoztak és sorra koptatták le az odalépő pasikat. Régen voltam éjszakai szórakozóhelyen, de ezen ledöbbentem. Mi a fene történt itt? ...és igen, úgy gondolom, hogy baromi jól néztem ki azon az estén! (Zsírúj, igényes ruházat, séró belőve, némi borostával. Ráadásul magas vagyok, van némi izomzatom és azt mondják jóképű vagyok).

2013. okt. 1. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezek szerint mégsem vagy jóképű.
2013. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges, én is ezt tapasztaltam néhány hónapja.
2013. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kócos volt a hahaj
2013. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért?, aki nem akar bepasizni, az el se hagyja a szobáját?! Hagyjad már magad!:DDD
2013. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a mai világban ezen van a hangsuly szerezz csajt/pasit minél elöbb mert egyedül lenni rossz.nos barátom tudd meg van akinek bejön a szingli lét
2013. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértés neessék, nem akartam feltétlenül becsajozni, de egy szemezés, egy egymásra mosolygás emeli az est fényét. Az utcán, metrón, kajáldában stb. simán be lehet gyűjteni ilyeneket. Egy szórakozóhelyen, meg lesz.rják a csajok a faszikat? Pont ahol azt várná az ember, hogy flörtölhet egy kicsit? A csajoknak tényleg ebből áll a szórakozás, hogy becsípnek, aztán visítoznak egymás fülébe, hogy buli vaaan!!!? Erről a férfiak tehetnek? Értetlenül állok a jelenség előtt.
2013. okt. 1. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. okt. 7. 16:59
 8/8 JaniB válasza:

Abszolút megértem a csajokat!

Képzeld magad a helyükbe. Szerinted hány pasi akar nap mint nap szemezni velük... Szerintem halálra unják már az ilyesmit és ha szórakozni akarnak akkor valószínüleg nem a nyálcsorgató pasikra lesznek kíváncsiak. Amúgy meg mi a fenének mész csajozni szórakozó helyre. Menj szórakozni a szórakozó helyre és ha egy nőnek tetszel akkor úgyis jelezni fogja feléd. Szóval minek játszod a kiéhezet farkas szerepét a szórakozóhelyen?

2014. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!