Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel a lánnyal hogyan jöhetne...

Ezzel a lánnyal hogyan jöhetnek össze? Érdekes! Többi info lent!

Figyelt kérdés

Hellosztok! Van a sulimban egy lány. Nagyon jól néz ki. Amiket látni, észrevettem rajta: Nincs sok barátja (a suliban). Nagyon nehéz vele megismerkedni, mert nem szeret ismerkedni. Buliban belevaló, de nagyobb szórakozóhelyekre nem jár. Kevés barátja van a suliban. 1-2 fiús dolog érdekli. Régen volt utoljára pasija, es szerintem tetszettem neki, de mostmár nem tudom, hogy meg mindig meg van-e ez. Ahogy rámnezett, mindig figyelt, amikor meglátott akkor pl akkori pasijat sosem akarta megcsokolni kivéve mikor látott engem. Ezek mellett állítólag vallásos, de ezt en nem tudom biztosra. "Ismeretlenekkel" vagyis velem, mert latasbol ismer meglehetősen visszahúzódó es szótlan. Kérdés, hogyan ismerhetnem meg, tetszek-e meg neki es hogyan szerezhetnem meg?


A válaszokat előre is köszönöm! Elsősorban fiúk válaszát várom.

Lányok IS hozzaszolhatnak, ha hasonlóak (voltak).



16/f



2013. okt. 1. 18:41
 1/3 anonim válasza:

Van olyan ismerôsöd az iskolában aki ismeri a lányt? Mert akkor esetleg tôle is szerezhetsz infókat :) Egyébként lány vagyok, és fiú suliba járok, ahol 20 lány van összesen, és eleinte nagyon jól esett, amikor odajöttek hozzám random emberek beszélgetni, aztán barátok is lettünk :) Szerintem ha odamész hozzá amikor egyedül van, biztos visszaköszön, aztán csak elkezdtek beszélgetni.

Vagy ha a lány túl félénk, akkor esetleg megpróbálhatnád elôször is facebookon :))

2013. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Valami más ötlet?
2013. okt. 7. 19:09
 3/3 anonim válasza:

Miért vagy ilyen aranyos? :))

Ha esetleg van olyan ismerősöd akkor simán segíthetnek rajtad:) Facebookon semmi képpen:) Menj oda hozzá köszönj neki beszélgessetek. Hány éves vagy? Mert az sem mindegy, a lány hány éves?

2016. ápr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!