Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Másoknak is 50-50 arányban...

Másoknak is 50-50 arányban oszlik meg a külső és a belső fontossága?

Figyelt kérdés

Mert nekem igen.

Szerintem fontos a jó külső, az igényesség. Azzal kelted fel magadra mások figyelmét.

Sok jó pasival volt már dolgom, de mikor randira került sor, sokan elbuktak a belsőjük miatt. Üresnek, laposnak éreztem a belső érzelmi intelligenciájukat a megnyilvánulásaik alapján. A humor hiányzott belőlük vagy nem volt azonos az enyémmel. Értelmi szintjük sem volt valami fényes.


Szóval nekem a belső nagyon is meghatározó, ha valaki nagyon bejön külsőre de belsőre defektes, szinte biztos, hogy vége a sztorinak, és soha többé nem keresem fel. Ha viszont belsőre nagyon tetszik, külsőre meg még az átlagos szintet sem üti meg, azért még barátként nagyon szívesen megmaradnék az életébe/élvezném a társaságát.


Ti mit gondoltok erről?


2013. okt. 1. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80 belső-20 külső. Nekem ez az arány.
2013. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem csak annyiban fontos a külső, hogy valami megfogjon benne, nem kell bomba nőnek lennie. :) A belső számít, de az nagyon-nagyon. Hiába a külső, ha odabent szegény.
2013. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor először meglátom, 80% a külső, 20% a belső. (a kisugárzás miatt) Hogyha megismerkedem, akkor már megfordulnak az arányok, max. 30%-ot ér akkor már a külső.
2013. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is olyan 80-20 a belső-külső arány. fontosabb, ha meg tud érteni bizonyos dolgokban...:D nyilván az a 20 azt jelenti, hogy ne legyen igénytelen teljes mértékben, de 30-40%-nál már szerintem az a kategória, aki meg akar valaminek felelni, de nem igazán tud. 20 az a beletörődő határeset. :D
2013. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább 60% belső, 40% külső. :)
2013. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy mocskos imperialista gondolkodásra vall ez a méregetés, és kalkuláció hogy megéri-nem éri meg. Én nem számolom ki , hogy X%+Y%>=60%


ÁÁÁ Hogy lehettek ilyenek?! Nekem 100%-ig fontos a külső. És 100% -ig fontos a belső is. Egy csúnya lány nem kelti fel az érdeklődésemet. De egy bombázó sem hoz nagyobb lázba, mint egy édes kis tündér, akin minden rendben van (cici, popó, mindenből egy kicsi, esetleg +5kg és aranyos arc). Ugyanakkor hiába néz ki jól az illető, ha paraszt akkor repül.

2013. okt. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőknél 100% pénz többnyire...
2013. okt. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam 90% kölső, 10% belső a fontossági arány. Lényeg, hogy jó csaj legyen, azt a 10%ot is csak azért tartom fontosnak, hogy rávehető legyen a kis perverz vágyaimra;)

üdv, 23f

2013. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!