Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha csak külsőre...

Mit tegyek, ha csak külsőre jövök be a fiúknak? 15/L

Figyelt kérdés

Mielőtt az gondolnátok, hogy azért, mert egy facebookmániás plázap**** vagyok, el kell mondanom, hogy épp ellenkezőleg!

Nagyon félénk vagyok, fiúkkal főleg, nem is nagyon tudok a szemükbe nézni.

Viszont észrevettem, hogy többször előfordult, hogy egy fiú velem próbált ismerkedni először, de aztán inkább engem hanyagolt, és a nagyszájúbb, "menőbb" barátnőimhez pártolt.

És azt is le kell írnom a külsőmről, hogy saját véleményem szerint nem vagyok szép, max. átlagos(tehát vannak nálam fényévekkel szebb, csinosabb lányok, de azért rondábbak is), alacsony is vagyok, viszont viszonylag vékony.

Szerintetek?

Nekem is bevállalósnak kéne lennem, ilyen hangoskodó csajnak?

Ha igen, hogyan lehetnék ilyen?

Hogyan küzdjem le a félénkségemet a fiúkkal szemben?

Őszinte, építő jellegű válaszokat kérek, köszönöm!

15/L



2013. szept. 19. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen lányokat, meg még sokan mások, úgyhogy maradj meg félénknek és később nagyon fogják értékelni. ;)
2013. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy kaptál már 5-10 "Én pont az ilyen lányokat szeretem, hová valósi vagy, küldesz képet?" jellegű üzenetet. :)


Maradj meg ilyen visszahúzódóbbnak, kell a fenének a sok pláza p*csa :)

2013. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves #1 Kérlek, olvasd el a teljes kérdést és a kiegészítést, nem az intelligenciámmal van gond.

#3 Egy üzenetet sem kaptam, de nem is szeretnék:)

2013. szept. 19. 18:57
 4/16 Beniy ***** válasza:
Szerintem maradj olyan amilyen vagy, viszont ezen a félénkségen tényleg érdemes lenne egy picit javítani. ;) Ne félj tőlük, nem kannibálok, nem fognak megenni. :) Ha odajönnek beszélgetni és olyan téma merül fel, akkor mesélj nekik magadról, ha meg bizonyos dolgaidat kiröhögik, vagy bukóznak, akkor érdemes elfelejteni a srácot, mert nem igazán fog változni. :) 16/F
2013. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
PONT ILYEN LÁNY KELL NEKEM! *_*
2013. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el szeretjük az ilyen lányokat, de nagyon fontos hogy más kedvéért ne változz meg mert ha valaki belédszeret igazán akkor azt fogja szeretni ami vagy/ voltál és nem azt amivé változtál ha változol biztos találsz valakit csak türelmesnek kell lenned :) .
2013. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hova fajul ez a világ, már egy 13 éves sem érzi magát kanosnak?


Na jó ha akarod akkor írok én neked üzenetet hogy jobban megismerd kedves személyemet ;)


#3-as voltam.

2013. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Te jó vagy úgy ahogy! Ne legyél ilyen félénk nem tudom miért vagy az. Ha van valami kérdésed vagy kifejtenéd magad bővebben akkor tudok bővebb választ adni. Írhatsz nyugodtan.

16/f

2013. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nekem bejönek az ilyen lányok, maradj olyan amilyen vagy

15/F

2013. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Egyszerűen semmi önbizalmam sincs, és ez az amit leginkább utálok magamban. Itt mindenki azt írja, hogy bejönnek neki az ilyen lányok, de valahogy a "valós" életben ezt nem veszem észre, mindenki a másik fajta lányokat éljenzi, és ez az okos szerény fiúktól a páwákig' eltart. Tehát esélytelennek tartom magamat velük szemben.
2013. szept. 19. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!