Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan nok akiknek,...

Vannak itt olyan nok akiknek, nincs munkahelyük és az albérletet is alig tudják fizetni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 16:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
En nem ő vagyok -_-
2013. okt. 2. 16:40
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez közhely,annyi a zséd,hogy csak úgy hajigálnád?

Normális pasi vagy akkor legyél annyira fitt,hogy összeismerkedj valakivel,de így társaságot szerezni tatám zsén!

Aki meg kap az alkalmon,az se egy észkombájn,,,mik vannak?!

Csak ámulok pedig nem mai csicska vagyok.Bocsesz.

2013. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Rendben.Igazad van. :) Ismerkedem máshogy.Csak nagyon félénk vagyok.
2013. okt. 2. 17:31
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért?A csajok,nõk :) nem harapnak.Ne alacsonyitsd ennyire le magad!És egy örök igazság pénzért õszinte,tiszta szerelmet,érzelmeket nem lehet venni!Max csak csúnyán átvernek!Ez mindig legyen a csöpp eszecskédben!És ne haragudj megbántani nem akartalak.Sok szerencsét,több önbizalmat neked!:)
2013. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Miért kell leszólni? Csomóan interneten keresnek ilyen lányokat. Hidd el, kérdező, vannak itt is ilyenek...És nem bizti, hogy nincs munkahelyük, nekem is van, de a fizetés semmire sem elég.
2013. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
:-S Nekem sehol nem megy az ismerkedés.Abba is hagyom inkább.
2013. okt. 2. 18:53
 17/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne keseredj így el. Miért nem megy az ismerkedé? Leírhatod privátban is, ha nyilvánosan nem szeretnéd.
2013. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Privátban is szégyellem.
2013. okt. 2. 20:25
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát most már egyre kíváncsibb vagyok.:) Hátha tudok tanácsot adni, egy próbát megér, de nem akarlak rábeszélni, ha nem szeretnéd elmondani.
2013. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát nem szeretném :S
2013. okt. 3. 03:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!