Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nő mindig az első pillanatba...

A nő mindig az első pillanatban veszi észre ha tetszik egy férfinak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő és egy férfi akik egy helyen dolgoznak de nem egy cégnél (üzlet , biztonsági cég). Egy alkalommal munkaidőben "melegebb" levegőjű beszélgetés alakult ki közöttük, így a nő flörtlejeket küld a férfi felé (amennyire jól vette észre a férfi). A férfi bizonytalan mert sikertelen volt a nőkkel szemben mégis szeretné megismerni a nőt nem csak "arra" (+18). Egy közös ismerős által kiderült hogy a nő már az első pillanatban észrevette, hogy tetszik a férfinak.


Elsősorban női válaszadók véleményére, őszínte válaszaira várok.


A nők mindig észreveszik, ha egy férfi (akár) az első pillanatban beleszeret vagy megtetszik neki a nő/lány? Gondolok itt elsősorban a kölcsönös vonzalomra!


2013. okt. 2. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hittem a biztonsági őrök a saját nemükhöz vonzódnak. Persze ez csak pletyka.
2013. okt. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem feltétlen


kérdés h a pasi mit mutat, ha semmit akkor miből vegye észre ?

2013. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van olyan nő,aki szinte minden férfinak tetszik.Szóval nem lehet tudni egyetlen beszélgetés alapján szerintem.Küldj neki legközelebb egyértelmű jeleket, nehogy a nő tántorodjon meg!
2013. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legyen egy jó napod, hogy egy örök női titkot megtudhatsz:


Igen:D

2013. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.nek:


Az őrök általában azért nem kezdenek kapcsolatot a szolgálati helyükön mert kockáztatják az állásukat.


4-esnek:


Ezt érthetem úgy ha a nő nem érezne semmit vagy nem érdeklődne a férfi iránt akkor nem is foglalkozna a férfi érzéseivel?


Nem akarok bénának látszani, csak szeretném kideríteni, hogy Ő is ugyanúgy érezhet - e irántam.

2013. okt. 3. 07:07
 6/13 anonim ***** válasza:

*ha a nő nem érezne semmit vagy nem érdeklődne a férfi iránt akkor nem is foglalkozna a férfi érzéseivel?


Pontosan.

2013. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A 4-es és 6-os válaszolónak köszönöm a segítséget. Tegnap fény derült mindenre és áldom az istent, hogy észrevettem a jelzéseit. Most már bátran kimondom, hogy ő is akarta/ja, hogy így történjen én sem tagadom rabul ejtett de nagyon. Az első perctől éreztem mikor egymás útját kereszteztük, hogy nem véletlen.
2013. okt. 5. 07:44
 8/13 anonim ***** válasza:

7 Sok-sok boldogságot Nektek:D


4-es voltam:)

2013. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na most már nem értek semmit. Tegnap este virtuálisan beszélgettünk dolgokról és ott nyíltan azt közölte, hogy közöttünk nem állnak úgy a dolgok. Na most akkor mi van nem érzi egyértelműen vagy nagyon próbára akar esetleg tenni mielőtt sz 1. szintről a 2. szintre lépne? Miután a testbeszédeknek utána néztem a neten egy kissé még mindig azt mondom, hogy akarja. Talán azt akarja hogy küzdjek érte, kiváncsi arra mi az amit megtennék érte?
2013. okt. 7. 07:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Futtatja a köröket veled, aztán megadja magát:D
2013. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!