Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? És ha megtetszik nektek egy lány, megszólítjátok? Vagy vártok pl. jelekre? Mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
Sok fiú mondja, hogy neki az okos, kedves lányok jönnek be, de mégis plázacicákkal haverkodik, buta de szép lányokkal barátkozik. Manapság ciki, ha egy lány okos? Miért akar sok fiú megfelelni pl. a haverjai előtt? Az rendben van, ha tényleg tetszik neki a plázacica stílus, de ha csak tetszelegni akar az ifjuságnak...? És nektek milyen fajta/stílusú lányok jönnek be? Én nem vagyok rossz tanuló, sőt! És szerintem olyan átlagos kinézetem van. Ez már manapság ciki? Vagy nem túl előnyös?

2013. okt. 2. 23:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Lehet egy lány okos és kedves, ha rosszul néz ki. Nem fog kelleni a férfiaknak. Sajnos ez az evolúció törvénye. Egyébként nem minden szép lány buta, ahogyan nem minden csúnya lány okos....
2019. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!