Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsak meg egy 36...

Luxor kérdése:

Hogyan hódítsak meg egy 36 éves régóta egyedülálló férfit?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok vagyok benne, hogy tetszem neki, szoktunk szemezni, látom, hogy néz rám... de nem közeledik.

Legszívesebben odamennék hozzá és elmondanám neki, hogy nagyon vonzónak találom, és szeretnék vele megismerkedni. attól félek, hogy ez nem jón ötlet, mert elijeszthetem vele, vagy nem? Soha nem voltam jó a női praktikákban... Mit tegyek?


27/N


2013. okt. 3. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nők hajlamosak beleképzelni dolgokat...:) Miért vagy benne biztos?
2013. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Kaja & szex.

Vagy odamégy hozzá és elmondod neki, hogy nagyon vonzónak találod, és szeretnél vele megismerkedni.

2013. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem vagytok tinik, nem kell kertelni es almodozni :)

menj oda hozza, hivd el kavezni, kajalni, barhova. ennyire egyszeru :)

2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Legszívesebben odamennék hozzá és elmondanám neki, hogy nagyon vonzónak találom, és szeretnék vele megismerkedni."

És ez bőven elég is. Nem kell túlmisztifikálni. Egy felnőtt férfiról beszélünk, nem egy tiniről.

Menj oda hozzá és hívd el te kávézni. Ebben semmi ciki nincs. Ha tudsz valami ürügyet amit meg lehet közben beszélni akkor kevésbé direkt a dolog, de az, hogy TE hívod el, nem ciki, és nem leszel tőle "könnyű". Az hogy egy férfi tudja, hogy tetszik egy nőnek, attól még nem fogja könnyedén venni, hanem megpróbálhatja elcsábítani.

Én legalább is akkor is így tennék.

2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod a korát, ha beszélőviszonyban sem vagytok? Kár, hogy a számok alapján nem én vagyok az :d
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem csak beképzelem, látom,abból ahogy rám néz. Mások is észrevették...
2013. okt. 3. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Legalább visszamosolyogsz rá félreérthetetlenül hucutul?:D

Flörtöltök? Mert még ha nem is lépsz semmit, azért ezek elég egyértelművé szokták tenni.

2013. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!


Tudom, hogy nem vagyunk tinik és felnőtt korban máshogy működnek a dolgok. Az a legnagyobb baj velem, hogy bátortalan vagyok. De ha Ő is az, akkor tényleg soha nem lesz semmi köztünk...


Egy településen élünk és a korát az én drága nagyikámtól tudom, aki mindenkit ismer :)

2013. okt. 3. 17:45
 9/11 A kérdező kommentje:
A mosolygás az megy. nem is tudok nem mosolyogni, ha meglátom :)
2013. okt. 3. 17:46
 10/11 A kérdező kommentje:

16:39-es válaszoló!


Kicsi a világ, akár Te is lehetsz az én kiválasztottam! :)

2013. okt. 3. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!