Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudassam a sráccal, hogy...

Hogy tudassam a sráccal, hogy engem nem zavarna, ha csak ritkán találkoznánk?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki iránt kezdek érezni valamit,de neki kb semmi szabadideje nincs,mert sportoló,és folyton edz,ha van rá lehetősége,és emellett dolgozik is. Eddig azért sem volt komolyabb kapcsolata,mert a barátnői nem tudták tolerálni,hogy neki fontosabb a sport. Én viszont mivel szintén sportolok és elfoglalt is vagyok mint ő,el tudnám viselni,h csak ritkábban találkozunk, heti 1szer,v kéthetente (mivel nem is lakunk közel egymáshoz...). Neki is tetszem,de ő már alapból úgy áll hozzá,hogy nem fér össze a párkapcsolat a sporttal (ezeket nem ő mondta,hanem a haverja). Hogy tudassam a sráccal,hogy én elviselném,ha csak ritkán találkoznánk? Nyomulni nem szeretnék...

20/L


2013. okt. 3. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán... Mondd meg neki, hogy nem zavar, ha csak ritkábban van lehetőségetek találkozni? Á nem, badarságokat beszélek, felejtsd el, amit mondtam.
2013. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első +1
2013. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!