Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kelthetem fel egy 16...

Kismutyesz_ kérdése:

Hogy kelthetem fel egy 16 éves lány érdeklődését irántam ha ugyanabba a suliba járunk?

Figyelt kérdés
Suliban nem akarok próbálkozni, mert ott van mindenki, és utálom a pletykákat. Van valami ötletetek? Facebookon furcsa módon mindig offline. Nem ugyanabban a városban lakunk. Valami ötlet? 16/f
2013. okt. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármikor próbálod meg, akkor is pletyka lesz belőle, ha elmondja valakinek...
2013. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval félreérthető lenne ha facebookon kezdenék el vele beszélgetni?
2013. okt. 3. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy félreérthető, de szerintem személyesen jobb az ilyesmit tisztázni.
2013. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát, szard már le a többieket :D kit érdekel a pletyka?? normális embereket nem...
2013. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es mi már egyszer beszélgettünk privátban :D
2013. okt. 3. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként suliban valamilyen jó okkal kéne oda menni hozzá. Pl le ejt valamit stb... Csak ez nem igazán fordul elő. :S
2013. okt. 3. 19:55
 7/8 anonim válasza:
Szerintem írhatsz neki facebookon is, ha tetszel neki akkor úgyis minden jön magától, ha meg nincs fent akkor is írj neki és majd válaszol:)
2013. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek neki írni, mert ki tudja, hogy másnap nem-e röhögve mondja el másoknak, hogy "nézzétek már ez az elsős gyerek írt nekem". (ő másodikos most)
2013. okt. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!