Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-35 közti lányok, meleg...

20-35 közti lányok, meleg srácok! Igaz az, hogy manapság mindenkinek a borotvált, sima testű-sima képű, már-már nőiesen ápolt "metroszexuális" pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tudom és akarom elhinni! Nekem igenis az tetszik, ha egy férfi férfi. Ápolt, de nem kényeskedő, és van arc és egyéb szőrzete. És ettől még nem lesz tahó bunkó, csak férfi marad... Már csak én vagyok ilyen maradi?
2013. okt. 3. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a szőrtelenítés nem jelent egyet az ápoltsággal! Ez csak egy divat, és nagyon jól jön a borotvagyártóknak...

Nekem speciel tetszik ha borostás egy férfi.

2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen igaz. Nekem a férfiak jönnek be. Tény ami tény. De az meg testalkattól függ, hisz bátyám nem is borotválja magát mégis a felsőteste szép kockás s nem szőrös, pedig 36éves de begerjedek rá.

Az, hogy a mai fiatalok adnak magukra természetes dolog.

19/F

2013. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön ha valaki szőrös. :)
2013. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az tetszik, ha egy pasi szőrös (a borosta és a mellkasszőr a gyengém). :)
2013. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem a nőiesen ápolt hanem az ápolt palik jönnek be...amihez igen, hozzátartozik szerintem h hogy itt-ott szőrtelenítsen, megcsinálja a haját ha kell, ne úgy induljon el ahogy felkelt..
2013. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértünk, legyen ápolt - de férfias keretek között.
2013. okt. 5. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszadó :-D.
2015. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!