Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha nektek tetszik egy...

Lányok ha nektek tetszik egy csoporttársatok, mi tesztek?

Figyelt kérdés

Ha nem ismeritek egymást, és nem is flörtöltök.


Próbáltok neki jelezni valahogy vagy inkább nem tesztek semmit?


2013. okt. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.Semmit nem teszek.:D Sosem fedném fel:)
2013. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mért kedves első válaszoló?
2013. okt. 3. 23:09
 3/5 anonim válasza:
papírra fel hogy buli itt és itt; 3 másodperc alatt odamész köszönsz odaadod neki a papírt aztán elmész; ha elmegy patent ha nem akkor meg másnap már megkérdezheted hogy miért nem jöttél
2013. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mosolygok rá meg bámulom..ő is ezt teszi de nem lép, szóval ez rossz taktika :D
2013. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, s amelyik csoporttársam tetszett meg is húztam... bár ez igaz az évfolyamra is. S ennek már legalább 9 éve.


De csak olyan lányokkal kezdtem, akik nyitottak voltak rám, s nem nyomultam soha. Tehát ha a kiszemelt nem volt non-verbálisan elutasító (pl.: mosoly stb) akkor odaléptem, s ha jól alakult a dolog akkor meg volt. Ha nem jól alakult, akkor nem sértődtem meg, nem bántottam meg csak léptem tovább és kész.

2013. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!