Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha nektek tetszik egy...

Lányok ha nektek tetszik egy csoporttársatok, jelzitek neki?

Figyelt kérdés

Ha nem ismeritek egymást, és nem is flörtöltök.


Próbáltok neki jelezni valahogy vagy inkább nem tesztek semmit?


2013. okt. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem és nem teszek semmit, de figyelmes vagyok:)
2013. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Flörtölök vele a "kellemes társaság" keretein belül.
2013. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. okt. 4. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy, Kérdező, hogy nem lejtek neki erotikus táncot, szorosan rátapadva és nem játszom ela beszélő árnyékát. Egyszerűen olyan témákról cseverészek vele, amikről tudom, hogy kedveli, hozzá tud szólni és közös érdeklődési kör. Ha rám néz, nem kapom el a pillantásom pirongós kislány módjára, hanem megvárom, amíg ő kapja el a tekintetét - ha egyáltalán megteszi. No meg persze mosolygok, igyekszem, hogy ne röhögjek minden buta kis viccét, mint egy ostoba liba. Nem nyomom össze a csöcseimet, pucsítok és fogdozom.

Kielégítő válasz volt?

2013. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem ismeritek egymást, és nem is flörtöltök.
2013. okt. 4. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, bazzeg. Ha tetszik, azaz Tetszik, Én flörtölök vele. Keresek egy közös témát, onnantól simán megy minden. Ismerőssel egyértelműen könnyebb, de egy idegentől sem kell beszarni.
2013. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 üres szokásos felkérés egy d.ásra. semmi több. Az ilyen lépések után jön a liezon, és utána a kedves liba sirdogál, hogy a pasi milyen szemét volt, és hűtlen stb..
2013. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik az egyik csoporttársam, de annyira béna vagyok az ilyen női praktikákban. Pl: Ha rám néz elég gyorsan elkapom a fejem mert annyira zavarban vagyok. A másik meg neki már megvan a baráti köre és úgy vagyok vele h ebbe hogyan is mászhatnék bele meg szerintem gáz lenne odamenni és lökni a dumát, lehet be se jönne neki. :/
2013. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,nem lehet az ilyet előre tudni....lehet h be sem jönnék neki,ezért sem kezdek hozzá. :(
2014. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!