Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti kb. hány privát üzenetet...

Ti kb. hány privát üzenetet kaptok naponta olyanoktól akikkel előtte még nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
Én sokat kapok, nem mintha baj lenne, csak már azt sem tudom ki kicsoda. :S
2013. okt. 4. 21:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szoktam üzenetet kapni random emberektől. Most is csak egy lánytól szoktam kapni, de vele már egy ideje beszélgetek.
2013. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

csajok hazudják h nem szoktak kapni de kiirják h 17+L xD

"nyem szotyktaaaam" azt v 50 csávó,lezbi irrá :D

2013. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget kaptam, attól függően, hogy milyen gyakran írtam ki kérdést vagy választ, és persze, hogy mit! Volt, hogy belépéskor 20 új üzenet fogadott, máskor semmi.

Most már meguntam az oldalt, rájöttem, hogy az itteniekkel nem igazán érdemes ismerkedni.

2013. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
csak egy pár darab.
2013. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán kapok privátot.XD
2013. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Engem néha keresnek csak meg, és soha nem lesz belőle semmi, de talán nem is baj, mert nem tudok rendszeresen feljárni az oldalra. Ha konkrét statisztika érdekel, mondjuk évente 5 üzenet. Van, hogy annyi se.
2013. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm azt az 5 privátot 5 percen belül, amit kaptam a 30-as válaszom után, de sajnos csak egy teszt volt. Nem 21/L vagyok, hanem 21/F. Ha ezt írtam volna, egy sem érkezett volna.
2013. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben osztom 33as véleményét.

Egy idő volt, mikor én is gyakran jártam ide, emberekkel ismerkedni, beszélgetni, de rájöttem tök felesleges.

Irtó hülye emberek járnak ide - tisztelet a kivételnek - de sajnos ez tényleg így van. Kb így lehetne felosztani arányilag ezt a topikot:


60% perverz

35% aszociális, életképtelen, rinyagépek = szüzek

5% normális (bár lehet, hogy túlzok)

2013. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Mostanában már nem annyit,mint régen.

Amúgy a max talán 8 lehetett,ami olyan volt.

2013. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van a 33, 38-as kommentelőknek. Totálisan szertefoszlottak itt a reményeim a tekintetben, hogy értelmes, interaktívan kommunikálni AKARÓ (mert képes lenne rá sok ember, csak lusta akarni) emberekkel ismerkedjek meg, egyszerűen nem is tudom mit vártam el én itt :'D Ha kérdezősködöm érdeklődésből komolyan, akkor rámenős vagyok, ha ráírok, akkor nyomulós, ha nem válaszolok vissza mert életképtelen az illető, akkor bunkó paraszt vagyok. Reménytelen ez az oldal. Tisztelet a kivételes embereknek!
2013. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!