Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti kb. hány privát üzenetet...

Ti kb. hány privát üzenetet kaptok naponta olyanoktól akikkel előtte még nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
Én sokat kapok, nem mintha baj lenne, csak már azt sem tudom ki kicsoda. :S
2013. okt. 4. 21:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Naponta egyet vagy semennyit. Hál' Istennek.:D
2013. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

33-as vagyok, 40, ezt én is írhattam volna. Már nevetségesnek tartom, hogy valaha reméltem bármit is az itteni ismerkedésektől.

Hinni sem lehet az embereknek, volt már, hogy az egyik levelében azt állította valaki, ő bizony komoly kapcsolatot keres, nem a szex a lényeg számára, a másik levelében meg már jött a perverz gondolataival. Kétszínűek, simulékonyak, az alapján írnak neked, hogy te mit írtál a kérdésben/válaszban.

Azt sem tudom, akik mindenkinek írnak, mégis mit várnak?! Nem egy van, akitől már biztosan kaptam vagy 20 levelet, aztán egyszer csak válaszoltam valamelyiknek, megkérdeztem, összejött-e már neki valami az oldalnak köszönhetően, és nem!

2013. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Pár darabot.
2013. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

42: ismerős... nagyon nagyon ismerős szitu. Én is vissza kérdeztem már párszor.

Többször válaszoltam kérdésekre, és ugyan azoktól az emberektől jöttek 10 percen belül a levelek. Szánalmas..

2013. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy veletek egyáltalán szóba állnak. Mondom ezt pl. a másik 77%-osnak. Nekem gondot okoz bárkiből is egy-egyszavas mondatoknál többet kihúzni. Hihetetlen, hogy mennyire nem tudnak az emberek kommunikálni manapság. Vagy lehet, hogy csak nem akarnak, de akkor minek küldözgetnek privát üzeneteket...
2013. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
én soha nem kaptam még
2014. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!