Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindennap rám ír a srác, de a...

Mindennap rám ír a srác, de a többi jel arra utal, hogy nem akar tőlem semmit. Lehetséges, hogy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Egy közös hobbink által ismertük meg egymást,de még csak egyszer találkoztunk,sokat nem beszéltünk,csak facebookon. Ott viszont minden nap rám ír. Szinte csak erről a közös hobbiról beszélgetünk,mikor épp nem,akkor a haverjáról áradozik (akit én is ismerek látásból),vagy a csajáról ír,akivel most mentek szét,de ő még szerelmes belé... Gondolom ha akarna tőlem vmit,akkor nem a barátnőjéről beszélne nekem,és nem is a haverját istenítené. Arra is gondoltam,h a haverjával akar összehozni. Akkor ő csak barátkozni akar? Én ennek örülnék,csak akkor miért ír nekem minden nap? Ráadásul el is utazik hozzám,h együtt "hobbizzunk". :D Pedig nem lakunk közel egymáshoz... Először úgy volt,h a haverja is jön (akiről sokat dumál,és nekem bejön,de ezt ők nem tudják...),de úgy tűnik,ő mégsem ér rá.:(

19/L


2013. okt. 5. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Te akarsz valamit a sráctól?
2013. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most itt ki van kivel? Nem vágom.
2013. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a haverja jön be,akiről folyton áradozik. Azt nem vágom csak,hogy ez a srác aki írogat,mit akarhat tőlem.
2013. okt. 5. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ratyi akkor nem irom le mit, gondold ide.

Viszont ez miért ilyen fontos neked, ha téged (valóban) nem érdekel ez a srác?

2013. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az attól függ, mi is az a bizonyos hobbi. xd


de most komolyan, nem lehet h csak barátkozni akar, mért kell mindenben kételkedni rögtön. amit írtál róla, azok alapján tuti csak barátként tekint rád

és ha a haverjának tetszel vagy valami, akkor majd úgyis jelez, nem kell itt mindjárt komplikálni mindent

2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!