Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerjem meg jobban, ha...

Hogy ismerjem meg jobban, ha folyton rajta lóg a haverja?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyetemen, nagyon kedvelem, iszonyat édes, amikor meglát, mindig rám mosolyog, de egyszerűen nem tudok közeledni felé, mert van egy állat haverja, aki folyton vele megy mindenhova, ő "dominál" a barátságukban és elég fura az a gyerek, néha dührohamai vannak meg hirtelen haragú szóval kissé ijesztő...

És így nem tudok a fiúval beszélgetni, pedig teljesen belezúgtam, de múltkor is, meglátta, hogy egyedül ülök, elindult felém mosolyogva de aztán jött a haverja és elültek máshová :(


2013. okt. 6. 22:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Facebook? Nem szeretek a neten kapcsolatot tartani, ismerkedni, de talán eleinte így könnyebb lenne. Amúgy nem kell az ilyen 'pszichopatáktól' félni, általában csak valami gyengeséget palástol vele. Ülj le máskor melléjük, légy bevállalós.
2013. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem tudok, mert olyan, mintha birtokolni akarná, hiába ülnék mellé, folyton beszél a barátja, gyakorlatilag kiszorítana, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Facebookon meg nem tudom, mit írjak neki és akkor is, élőben megint nem tudnánk beszélgetni. Komolyan legszívesebben leütném a haverját, de őt is, hogy legyen már tökösebb...
2013. okt. 6. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
ha leülsz mellé tuti háttérbe szorítaná a barátját :)
2013. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
áh, esélyem nincs :( Csak nem értem, miért tűri azt a gyereket
2013. okt. 6. 23:00
 5/14 anonim válasza:
Hát vagy marad ez a távolból figyelés, vagy tökös leszel és elhívod valahova. A 3. lehetőség, hogy vársz az alkalmas pillanatra, mikor legyógyul róla a haverja. Neked kell döntened.
2013. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vááá utálom, hogy én vagyok a lány és nekem kell tökösnek lennem :D Ha nem szerettem volna bele, akkor azt mondnám, hogy oké, hülye és így járt, de nem tudom ezt megtenni...
2013. okt. 6. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:
nem Győrbe jársz egyetemre véletlenül? :D
2013. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem :)
2013. okt. 6. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bekérdezném, hogy együtt járnak-e és hogy neked nincs bajod amúgy a rudizókkal csak érdekelt, mert kár lenne egy ilyen csákóért :) (mindezt ártatlan angyalka pofával persze :D)


27/f

2013. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valakinek halni kell.
2013. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!