Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak gyk-n ilyen leszbikus...

Vannak gyk-n ilyen leszbikus vagy biszex lányok akik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Látom, hogy sokan próbálkoznak itt kapcsolatba lépni másokkal, így gondoltam én is szerencsét próbálok és felteszek egy "hirdetést". Nem, mintha élőben nem tudnék ismerkedni, de valljuk be, hogy ott egy fokkal nehezebb kiszúrni, hogy ki kapható a kérdésre. Szóval keresem azt a lányt, aki művelt, szereti a színházat, kiállításokat, hangversenyeket.Aki laza, vagány és érdeklődő, esetleg jár fesztiválokra. Szerintem ez a két világ is összehozható..legalábbis nekem sikerült. Írjatok, ha magatokra ismertetek független alkattól, kinézettől. Én 16 éves vagyok :) A többit leírom magamról privátban.( Lehetőleg Pest és Esztergom környékén élő lányok írjanak, de az sem baj, ha valaki messzebb lakik, elvégre csak ismerkedünk, beszélgetünk)

2013. okt. 7. 18:11
 1/6 anonim válasza:
90%
én tudok nicknévre párat
2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
kár hogy lányt keresel :(
2013. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Pest környéki vagyok és azt hiszem nagyjából bele esek ebbe a kategóriába, attól eltekintve, hogy nem nagyon voltam még hangversenyen. A színházat viszont szeretem, a fesztiválokat pedig még inkább! Sziget!! <3

20/Bi

2013. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, szívesen megismernélek :)

ha gondolod, írj. :)


17/l/l

Bp.

2013. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is írhatnál :) L/L/18
2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szegedi vagyok..:/ énis szívesen ismerkednék veled..:/
2013. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!