Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy állandóan rá...

Normális, hogy állandóan rá gondolok? Olyan hülye, mármit menő, de olyan kicsit lökött, értitek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van egy srác, akihez ( franc tudja miért, de ) nagyon vonzódom. Állandóan a közelében akarok lenni.

Ez eddig tudat alatt történt mind, viszint most a héten ahogy rámmosolygott és átölelt ( a baj, hogy ezt még egy másik lánnyal is csinálja ). Olyan aranyos meg minden és NEM TUDOK NEM RÁGONDOLNI ! Normális ? Azóta nem viccelek, de CSAK ő szerepel az álmomban. Szerintem egy kicsit még én is bejövök neki titokban ... De nem tudom...

Állandóan magamra akarom vonni a figyelmet miatta, egészen addig, amíg az illető ölében ülök, az illető derekamat átkarolva teszi az állát a vállamra, és engem néz...

Ekkor ébredek fel hogy úristen mit csinálok, hát jó hogy nem nyilvánosan smárolunk mindenki előtt... vagy mit tudom én ... És akkor ott van még az a másik csaj is. Nem is igazán az a probléma, hogy szeretem, hanem hogy egyáltalán nem az ideálom, jól néz ki meg minden, de nme igazán tudom ,hogy miért szeretem ...

Valaki tapasztalt, vagy bölcs emberke ???

Köszike :) <3



2013. okt. 7. 18:50
 1/4 Tarnolf ***** válasza:

Hallgass az érzéseidre. Lehet, hogy nem a te ested...de talán csak látszatra, belül meg tök normális. :)


Ne törődj azzal, hogy miért szereted, az csak jön. :P

2013. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölszállott a páva.....
2013. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fölszállott a páwa

:D:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hogy értitek, hogy fölszállott a páva ??? :)
2013. okt. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!