Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért sírnak a csajok, hogy...

Miért sírnak a csajok, hogy nem találnak normális pasit, ha közben bunkó gerinctelen srácokkal vannak együtt állandóan? :D

Figyelt kérdés
Esetleg, nem lehet, hogy a csajok szeretik a szenvedést és direkt nem a normálisat keresik?:D
2013. szept. 26. 16:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Mert egyik szemét, bunkó pasi se úgy mutatkozik be, hogy szia szemét és bunkó vagyok, jól ki foglak használni, sokszor meg is alázlak majd. Na járunk bébi? Nemtudom milyen álomvilágban élsz, de a valóságban az ilyen egoista hímek IS perfektül el tudják játszani az úriembert.
2013. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy anyám mondaná; vannak akiknek kell a verés, mert máshogy nem tudnak élni.
2013. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
17%
Azért mert rosszabb beleszeretni egy jófiúba,ha tudod hogy úgysem mer lépni semmit,mint szenvedni egy rossz fiú miatt.
2013. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
A fentiek kifogások. Sok nő pár évig elviseli a nyugalmat és megy vissza utána az alkoholista agresszív állatokhoz. Unalmas nekik a nyugalom.
2013. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
#3 Még jó, hogy te is tudsz lépni.
2013. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Mi a rákról kerepelsz 72-es? Miféle elcseszett elmélet ez? Ha "jófiú" emeld meg a segged, tipegj oda hozzá és meg van oldva. A "rosszfiú" szinonimájaként pedig mocskosul nem a "bunkó, gerinctelen, tajparaszt, tuskókat" hoznám fel.
2013. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%

Kedves pasik!


Ti félreértitek azt a szót, hogy NORMÁLIS


Azt hiszitek, hogy ezen a viselkedést, stílust értjük. Hát nem. A normális pasi valójában azt jelenti, hogy normálisan kinéző, szexuálisan vonzó a pasi.


Tehát a bunkó pasi az simán normális, női értelemben!

2013. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
És aki átlagos, szexuálisan kevésbé vonzó, az micsoda? Nyominger lúzer a szemetekben, kedves nők?
2013. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%

Az elsőnél a pont. :)


Én mindig kiléptem időben, amikor rájöttem, hogy egy gerinctelen emberrel akardtam össze.


Egyébként pedig egy normális, rendes fiúval vagyok együtt. :) Végre.

Mindig is ilyen kerestem, nem bunkót.

2013. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

16:54


Azokból lesznek a barátok, nem nagybetűvel. Persze az önérzetesebb srácok ebbe nem mennek bele.

2013. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!