Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem gáz, ha lányként én írok...

Nem gáz, ha lányként én írok rá egy fiúra, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk, majdnem egy hónapja, teljesen véletlenül. Egy barátnőmmel voltam a városban, és az ő ismerőse tulajdonképpen. Elhívott minket egy buliba, előtte iszogattunk az ő haverjaival, tök hangulatos meg vicces este volt, beszélgettünk, meg itatgatott (nem leitatás, tök rendes volt), és ragaszkodott, hogy menjek én is a buliba, mert egyébként kicsit hajlottam afelé, hogy az iszogatás után hazamegyek. De végül miatta is, meg kicsit a vodka miatt is elmentem a buliba, tök jó volt, összefutottunk csomó más ismerősünkkel, táncoltunk ketten a sráccal, és úgy nézett ki, hogy tök jó meg minden, de kicsit én is félénk voltam, meg nem tudom, és végül elfordult és egy másik lánnyal kezdett táncolni. Ez eléggé szarul esett, úgyhogy megkerestem barátnőmet, és én hamarosan haza is mentem. Másnap ezen gondolkodtam, hogy elég szemét volt, pedig milyen aranyos srácnak tűnt. Még aznap délután bejelölt facebookon, és elkezdte belájkolgatni a dolgaimat, először csak profilképemet, aztán borítóképeket, zenéket, amiket kitettem... Azt vártam, hogy esetleg ír is, de sajnos nem. Közben egyre több dolgot megtudtam róla, nagyon sokoldalú, komolyan dj-zik, de közben iszonyú okos és jól tanul, szakkolis, és emellett bulizik is, na szóval nagyon szimpatikus minden téren. Sokszor gondolok rá, de nem tudom, hogy illene-e ráírnom, és ha igen, akkor mivel kezdjem a beszélgetést?

18/L



2013. okt. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz,ha te írnál rá? -.^
2013. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mikor tartotok megint egy olyan csudijó éjszakát, mint akkor, mert nagyon jól érezted magad. Ennyi. A saját oldaladról közelítsd a témát. Ne miatta. Ő csak a szószóló volt, mert ha deejay.. akkor otthon is van ezen a területen. Max szólsz a barátnődnek is ,hogy ő is jön, hogy fedje az alibid. Ennyi. Az idő pedig mindent megold. Oldja a gátlásosságot, stb.
2013. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rögtön rossz dologra amiatt mert mással is táncolt. Persze tudom, hogy rosszul esik, de végül is aznap ismertétek meg egymást (ha jól gondolom), nem köteleztétek el a másik mellett magatokat meg hasonlók.

Írj rá nyugodtan. Megkérdezheted tőle, hogy nem tudja-e mikor lesz megint valami jó buli. Ha DJ, akkor tud mindenről ami a környéketeken van stb stb stb. Ő is biztosan fog kérdezni, aztán ha elindul a beszélgetés, onnan már sima ügy :)

2013. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!