Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb srác, aki kedvel de...

Idősebb srác, aki kedvel de barátnője van, help!?

Figyelt kérdés
van egy srác 4évvel idősebb nálam ő 17 én 13 elég régóta ismerem és nagyon jóba vagyunk kb minden nap chatelunk és bármirő tudunk órákig beszélni egy suliba is járunk ő most végzős én 8adikos nagyon szép kék szeme van szőke haja és kocka hasa :3 nyáron voltunk együtt táborban jó sok időt töltöttem vele és mégjobban megkedveltem :D egyszer megdumáltuk h fogadott tesókvagyunk :D sokszor mondja h aranyos vagyok stb... van barátnője és pontosan tudom h jöttek össze és háát eltte a srác elhívott valahová és háát azt mondtam nem tudom végül nem lett belőle semmi :S nagyon bírom őt és szerintem ez kölcsönös... mit tegyek mondjam el neki mit érzek?? fiúk lányok segítsetek :) köszii

2013. okt. 7. 17:56
1 2
 1/14 Lina93 ***** válasza:
Ne mássz bele a kapcsolatukba!
2013. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Generalis ***** válasza:
100%
szerintem ne ! Mert ki fognak neveti !
2013. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hagyd még! úgyse lesznek sokáig eggyutt! utána menj.
2013. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elég sok közös an bennünk, pl. Zenei izlés
2013. okt. 7. 18:02
 5/14 Generalis ***** válasza:
56%
Na azt bekel hogy valjam nem vagyok ehez még érett de neked meg tuti hanyagolnod kellene hogy össze gyere azzal az emberrel.
2013. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lina93 ***** válasza:
Cseszheted a közös dolgaitokat, ha van mellette valaki.
2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Generalis ***** válasza:
74%
Akkor ha sok a közös akkor várj kb 4 évet
2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piriiiiii ***** válasza:
100%

Tényleg ne mássz bele! Annál nincs undorítóbb, mikor valaki tönkretesz egy kapcsolatot.

Fogadd el, hogy van barátnője. Ráadásul a korotok sem a legösszeillőbb...

2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele feltétlen össze jönni mert nagyon édes srác és a csaj megérdemli én egyszerűen csak szeretem a srácot és úgy tekintek rá mint a bátyámra :) csak nem tom meddig lesz ez jo nekem...
2013. okt. 7. 19:50
 10/14 A kérdező kommentje:
És tényleg csak azt nem tudom hogy ez helyes e
2013. okt. 7. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!