Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eltűntek a lányok a fővárosból?

Eltűntek a lányok a fővárosból?

Figyelt kérdés

Minden nap a belvárost megjárom, mert ott a sulim. 8ra megyek, és mivel olyan a tanfolyma, 11 környékén végzek.

Szomorúan látom hogy nincsenek ilyen 2-3 fős barátnő csapatok akikhez oda lehetne menni beszélgetni, pedig legutóbb egy haveromat a westendbe is elhívtam, és ott is mászkáltunk, de ott is inkább fiú bandák voltak, lányok alig. Pedig szivesen megismernék lányokat, beszélgetnék velük stb. Nagyon el vagyok keseredve, közben próbálok facebookon is meg ilyen helyeken ismerkedni, igen változó sikerrel. Van valami ötletetek hogyan tudnék ismerkedni jobban? Szórakozó helyekre is járok, de onnan meg nem sikerült egy kicsit tartósabb kapcsolatot kialakítani. :( 20/F


2013. okt. 8. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ellopták őket az idegenek.
2013. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

he?

Tele van velük b+

te vagy vak vagy vagy pedig nem tudom....

2013. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11-kor jó eséllyel matekórán szenvednek.
2013. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
El, felfalta őket a zsitakabra.
2013. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyanazon a Budapesten mászkálunk?:D Egyébként ne 11 környékén keresgéld őket hanem délután 2 után! Ha akkor se látsz akkor menj el szemészhez
2013. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első, szívemből szóltál. :'D

Ilyen idióta kérdéseket, komolyan....

2013. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy
2013. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát reggel láthatnál lányokat, vagyis legalább engem,de nyolc előtt mindenképp... :D Ja, és nem a Westendben szoktam lenni,hanem akkor már inkább Árkádban. Remélem segítettem ezzel a rendkívül hasznos információval...

:D

2013. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A plázák felszippantják őket szokásszerint
2013. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!