Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy nekem...

Mi az oka annak, hogy nekem csak a külsőre vonzó lányokat sikerül találni de a jellemre, személyiségre lenyűgöző lányok meg mintha eltűntek volna?

Figyelt kérdés
Mert külsőre nincs is nagy igényem, szerencsére, de jellemre, hát nekem nem jönnek be a mai lányok, pedig ők az thiszik attól menők, hogy cigizenk, úgy beszélnek a fiúkkal, mint a szolgáikkal meg belegázolnak a legjobb barátnőik és más fiúk lelkébe is. Nekem egy érző szívű, jó, de mégis egyben, huncut, perverz, szeximádó, szerelmes, érzelms, lány kéne, aki tud szeretni és szereti is , ha szeretik.
2013. júl. 29. 01:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűntek el, csak ők nem olyan feltűnősködők, ezért nehezebb őket észrevenni a tömegben.
2013. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
És te mit nyújtasz cserébe?
2013. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, én örülnék a külsőre vonzó lányoknak is.
2013. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szólj ha találtál ilyet, én is vevő lennék egyre.


Vannak ilyenek. A kultúra jelenleg sajnos csak kevés ilyet termel ki magából. Legalábbis az én környezetemben.


Szerintem a média és a környezet hamis, rossz értékeinek túlsúlya, amit mindenütt látnak lassan elnyomja a jó értékeket, és ezért ritkulnak.


De igazából nem akarjuk tudni az okot, csak legyenek és kész. :-)

2013. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
adj fel egy hírdetést, mellesleg vannak csak ki kellene nyitnod a szemed!
2013. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, mint akit keresel. Külsőmről nem tudok nyilatkozni, kaptam már hideget-meleget főleg a vörös hajam és a nagy melleim miatt. Az utcán megnéznek nők és férfiak egyaránt, az előbbiek miatt kitűnök a tömegből, ennek ellenére mégsem volt még semmi komoly kapcsolatom, de még randira sem hívott el egy olyan hím egyed sem, aki tetszene. Lányoknak sem könnyű ám olyan pasit találni, aki nem aláz meg és nőként tekint rád, és még tetszik is.
2013. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
6-os ott buktál el nálam, hogy hím egyednek írtál le minket. Te meg nőstény szuka? Érted. Nőj már fel.
2013. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
a him egyedet szerintem nem sertesnek szanta csak nem akarta ugyan azt a kifejezest tobszor hasznalni. es amugy abban igaza van hogy nekunk lanyoknak sem konyu ilyen fiut,ferfit, vagy partnert talalni aki a leirasnak megfelel. mert a legtobb fiu mostanaba ugy el van szalva magatol hogy nem igazan torodik masok erzelmeivel . persze tisztelet a kivetel.
2013. júl. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7-es,a szóismétlés elkerülése végett írtam úgy. Nem egyszer mondták rám az általad leírt kifejezéseket, de már nem veszem fel, mivel ennél sokkal durvábbat is a fejemhez vágtak. Lehet, hogy meglepődnél a korom hallatán.
2013. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Korod? :D
2013. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!